Konference: Nové výzvy pojišťovnictví pro Česko a Slovensko


			Konference: Nové výzvy pojišťovnictví pro Česko a Slovensko
13.10.2021 Pojistný trh

Celý svět prochází turbulentními změnami. Téměř dva roky rezonuje kolem nás téma koronaviru, jenž ovlivňuje životy nás všech. Jak se tato situace dotýká pojišťovnictví, se dozvíte na konferenci společnosti conforum 4. listopadu 2021.

Ceny komodit na finančním trhu rostou stejně jako inflace. Z per evropských i tuzemských legislativců přichází stále nové paragrafy a regulace. Jak v těchto aktuálních výzvách obstojí české a slovenské pojišťovny? Jak koronavirová krize proměnila pojistný byznys?

Jak vypadá likvidace pojistných událostí či prodej životního pojištění po digitální transformaci? Jak vyvážit on-line komunikaci s klienty a zachovat osobní přístup? Stanou se nové nástroje přidanou hodnotou pro klienty? Je odpovědnost vůči životnímu prostředí móda, povinnost, nebo nutnost?


Mohlo by vás zajímat: TOP 30 pojišťovacích makléřů za rok 2020 v Česku dle oPojištění.cz


Přijďte s námi diskutovat nejen o těchto otázkách na konferenci Nové výzvy pojišťovnictví ČR a SR, kterou pro Vás připravila společnost conforum s.r.o. Akce se uskuteční 4. listopadu 2021. Konferenci budeme pořádat v závislosti na epidemické situaci buď klasickou formou v hotelu nebo formou online setkání, případně kombinací.

Na konferenci vystoupí přední osobnosti tuzemského pojistného trhu.

Aktuální program s přihláškou k dispozici ZDE.

Zdroj: conforum

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články