Počty poradců v 1Q 2021: Pouze TOP 3 se nemění


			Počty poradců v 1Q 2021: Pouze TOP 3 se nemění

Nová verze e-booku se statistikami počtu poradců odhalila velké posuny v pořadí společností. E-book je volně ke stažení na webu proporadce.cz, který pro své partnery provozuje Pillow pojišťovna. Obsahuje časové řady 50 největších společností v metrice počtu vázaných zástupců

Počet vázaných zástupců dle zastoupeného

Na počátku roku 2021 je určeno pořadí 50 největších zprostředkovatelů (strukturální společnosti, broker-pooly atd.) dle stavu k 31. 12. 2020. Následně se e-book pravidelně nejméně každé čtvrtletí aktualizuje dle vývoje. K dispozici je přehled počtu vázaných zástupců dle zastoupeného od počátku roku až do aktuálního data. Zatímco v celém roce 2020 se pořadí v TOP5 nezměnilo, po prvním čtvrtletí 2021 došlo ke změně na 4. místě. Společnost SAB servis poskočila dokonce o 2 místa. Pouze 6 společností z 50 zůstalo na stejném místě jako na počátku roku. Pořadí na konci 1. čtvrtletí zobrazuje následující tabulka.


Mohlo by vás zajímat: Dušan Šídlo: Životní pojištění má to nejlepší před sebou


Poradci v 1Q 2021 Počet vázaných zástupců dle zastoupeného Zdroj www.proporadce.cz

Vývoj počtu vázaných zástupců po měsících

Druhým pohledem, který e-book nabízí, je podrobný měsíční přehled přírůstků či poklesů vázaných zástupců. Aktuálně jsou k dispozici údaje za první 3 měsíce tohoto roku. V přehledu je zřetelný lednový „úklid“ Pouze 3 společnosti z TOP50 skončily lednovou bilanci v plusu.

Poradci v 1Q 2021 Vývoj počtu vázaných zástupců (řazeno abecedně) Zdroj www.proporadce.cz

Více informací se dozvíte ZDE.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články