ČP rozdává k cestovnímu pojištění poukaz na nákup CEWE fotoknihy


			ČP rozdává k cestovnímu pojištění poukaz na nákup CEWE fotoknihy
24.7.2012 Produkty

S cestovním pojištěním České pojišťovny vyjíždí každé léto do zahraničí kolem čtyř set tisíc lidí. Postupem času stále více a více turistů volí při sjednání pojištění některou z on-line možností: webové stránky, aplikaci pro chytré mobilní telefony Pojišťovna či facebookové stránky ČP. On-line sjednání cestovního pojištění přináší klientům zajímavé finanční bonusy. Při sjednání na webu ČP platí automatické snížení výsledné ceny o 10 procent, pokud se cestovatel rozhodne využít pro sjednání Facebook ČP, sleva činí dokonce 20 procent.


Pokud si sjednáte cestovní pojištění na webu ČP, dostanete nejen online slevu, ale nyní navíc i poukaz v hodnotě 200 Kč na nákup CEWE fotoknihy. On-line prostředí tak našlo v případě cestování synergii – pojištění přináší potřebnou ochranu, fotokniha zase umožní vychutnat si zážitky po dovolené v atraktivní podobě,“ říká Jiří Randák, ředitel Odboru řízení internetového prodeje ČP.


Klient s uzavřeným a zaplaceným cestovním pojištěním České pojišťovny následně obdrží e-mailem speciální poukaz s kódem. Ten může na webu Fotolabu.cz využít až do konce října při nákupu jakékoli fotoknihy.


Díky této mimořádné akci mohou naši klienti zdarma při své on-line objednávce získat dvě varianty CEWE fotoknihy. Pokud by se rozhodli pro jiné parametry fotoknihy, samozřejmě jim platí dvousetkorunová sleva,“ upřesňuje Jiří Randák.


Cestovní pojištění patří k oblíbeným produktům, které lidé sjednávají nejen na pobočkách, ale také využívají možností moderních elektronických zařízení. Důvody jsou zřejmé – rychlost sjednání, možnost navolit si parametry pojištění podle vlastních představ, komfortně elektronicky zaplatit nebo pojištění uzavřít na poslední chvíli, třeba i cestou na letiště.

Česká pojišťovna

Zdroj: Česká pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články