Kooperativa k povinnému ručení dává zdarma živelní pojištění


			Kooperativa k povinnému ručení dává zdarma živelní pojištění
2.10.2008 Produkty

Širokou paletu výhod a nadstandardních služeb připravila pro motoristy letos na podzim Kooperativa – druhá největší pojišťovna na českém trhu. Kromě tradičního živelního pojištění vozidla nabídne Kooperativa novým i stávajícím klientům jako úplnou novinku pojištění pro případ hospitalizace – rovněž zdarma.

„Chceme jít cestou atraktivních doplňkových služeb a výhod. Podle našich výzkumů a zkušeností se klienti již neorientují výhradně podle ceny, ale podle šíře a kvality pojištění. Připravili jsme proto dvě významné výhody, které od nás k povinnému ručení dostanou – živelní pojištění vozidla a pojištění pro případ hospitalizace,“ uvádí ředitel úseku pojištění vozidel Kooperativy Jiří Filla.

Kooperativa bude i nadále poskytovat k povinnému ručení živelní pojištění zdarma. Kromě toho obdrží stávající i noví klienti poukaz na pojištění pro případ hospitalizace. Každý zákazník bude poté, co poukaz aktivuje u svého obchodního zástupce či v některém z obchodních míst pojišťovny, zdarma jeden rok pojištěn – Kooperativa za něj uhradí poplatky za hospitalizaci následkem úrazu nebo nemoci (60 Kč za den). „Toto pojištění platí pro případ jakékoli hospitalizace, nikoli pouze v důsledku dopravní nehody. Od Kooperativy tak získáváte jediné povinné ručení, které chrání nejen vaše auto, ale i vás,“ vysvětluje Filla.

Unikátní živelní pojištění se vztahuje na rizika povodeň, záplava, úder blesku, vichřice, krupobití, sesuv půdy, lavina, pád stromu či stožáru a požár. „Když vichřice Emma počátkem roku lámala stromy, tuto výhodu ocenily stovky našich klientů, kterým Kooperativa v rámci povinného ručení zaplatila za škody způsobené orkánem Kyrill přes 10 milionů korun,“ doplnil Filla.

Kooperativa rovněž nabízí vysokou rychlost a kvalitu likvidace škod. „Stále platí náš zcela konkrétní závazek, že do tří hodin od nahlášení pojistné události z pojištění vozidla se s klientem spojí naši pracovníci a situaci s ním vyřeší. Jaká pojišťovna skutečně je, poznáte v zásadě až ve chvíli, kdy ji potřebujete. Tento fakt si my v Kooperativě velmi jasně uvědomujeme,“ zdůraznil Filla.

Další zajímavou novinkou je možnost získat celoroční kartu cestovního pojištění s výraznou slevou – klient, který má povinné ručení od Kooperativy, za ni zaplatí 600 Kč oproti standardním 2340 Kč. Za samozřejmost rovněž Kooperativa považuje nadstandardní asistenční služby pro své klienty. Při obtížích v zahraničí to například znamená, že klienti mají nárok na bezplatné uskladnění a ostrahu vozidla až na dobu sedm dní a do 13 eur za den v zahraničí při poruše i nehodě. Dále mají nárok na ubytování řidiče a spolucestujících až do částky 50 eur na osobu či zprostředkování cizozemské hotovosti v případě potřeby.
 

Zdroj: Kooperativa

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články