VIG RE zajišťovna, a.s. pro střední a východní Evropu


			VIG RE zajišťovna, a.s. pro střední a východní Evropu

Počátkem září zahájila v Praze svou obchodní činnost VIG RE zajišťovna, a.s. V rámci první, ustavující schůze zajišťovny bylo schváleno složení představenstva. Členkami představenstva se staly Eva-Maria Stackl, administrativní ředitelka koncernového zajištění a Mag. Claudia Stransky, která pracuje v Praze v oblasti pojištění průmyslových rizik. Eva-Maria Stackl bude vykonávat funkci Chief Organisation Officer, Mag. Claudia Stransky bude koordinovat zajištění v rámci Vienna Insurance Group.

Předsedou představenstva zajišťovny se stal Dr. Peter Hagen, člen vedení koncernu Vienna Insurance Group, člen představenstva Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group a náměstek generálního ředitele české Kooperativy pojišťovny, a.s., Vienna Insurance Group.

„Naše zajišťovna v Praze je v tomto složení představenstva výborně připravena na zahájení činnosti, v rámci které bude nabízet pojišťovacím společnostem v zemích SVE výjimečná řešení“, řekl s potěšením CEO Vienna Insurance Group Dr. Günter Geyer o rozběhu činnosti VIG RE. „Považujeme se za odborníky na region střední a východní Evropy a chtěli bychom se stát prvním, na koho se naši partneři obrátí v otázkách zajištění v tomto geografickém prostoru,“ řekl s potěšením CEO Vienna Insurance Group o rozběhu činnosti VIG RE.

 

Představenstvo VIG RE má toto složení:

 

Dr. Peter Hagen, předseda představenstva 

Eva-Maria Stackl, členka představenstva 

Mag. Claudia Stransky, členka představenstva

Zdroj: VIG

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články