Přímý přenos z Broker kongresu! Jaké inovace hýbou trhem?


			Přímý přenos z Broker kongresu! Jaké inovace hýbou trhem?

Odborný portál oPojištění.cz ve spolupráci s FinTV připravil pro své čtenáře přímý přenos ze 16. ročníku Broker kongresu, největší vzdělávací akce pro nezávislé finanční poradce v Česku. Ústředním tématem většiny přednášek, které připravili zástupci předních českých bank, pojišťoven a stavebních spořitelen, jsou produktové inovace v digitálním věku a to, jakým způsobem tyto novinky zlepší péči o klienty a finančním poradcům usnadní práci. 


Kompletní informační servis týkající se Broker kongresu najdete ZDE


Program:

  • Přenos na FinTV začíná v 11:10 přednáškou hlavního hosta kongresu – ekonoma a bývalého guvernéra ČNB Miroslava Singera. Ve své prezentaci se zaměří nejen na to, jak si vedla česká ekonomika v posledních letech, ale především, jak může tuzemské hospodářství reagovat na budoucí vývoj ve světě.
  • Vysílání na FinTV bude pokračovat odpoledne od 13:10 přenosem z jednotlivých sálů. Je rozhodně z čeho vybírat, na kongresu vystoupí více než dvě desítky řečníků. Diváci se mohou virtuálně zúčastnit například těchto přednášek:
  • O tom, že člověk nesmí mít obavy z „digitálních strašáků“, bude mluvit Milan Vodička z České spořitelny (13:10 – 13:40, Sál II).
  • Že jde životní pojištění sjednat snadno a rychle i s podpisem přes mobilní telefon ukáže Marek Balogh z NN Životní pojišťovny (13:10 – 13:40, Sál IV).
  • Nové životní pojištění Garde 5.0 a přehled jeho výhod představí Petr Kalod z pojišťovny Metlife (13:50 – 14:20, Sál III).
  • O rychlejším zpracování úvěrů a nových sazbách pohovoří Roman Sucharda z Raiffeisen stavební spořitelny (13:50 – 14:20, Sál IV).
  • Že stavební spoření může fungovat i bez faktur a účtenek vám dokáže David Majzlík ze Stavební spořitelny České spořitelny (14:30 – 15:00, Sál I).

Z programu kongresu si zvolte přednášku, která vás zajímá, a následně si vyberte ze čtyř prohlížecích oken ten správný sál.  


Sál 1

Sál 2

Sál 3

Sál 4

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.