ČPP vyřídila přes 20 % z celkového počtu oznámených škod z vichřice Sabine


			ČPP vyřídila přes 20 % z celkového počtu oznámených škod z vichřice Sabine
17.2.2020 Škody

Z majetkového pojištění evidujeme ze Sabine k dnešnímu dni přes 900 škod v objemu 28 mil. Kč.

Nejčastěji se jedná o poškození střech (střešní krytiny a konstrukce, klempířské prvky) rodinných a bytových domů, dále pak škody způsobené pádem stromů. Nejzasaženějšími kraji zůstávají Středočeský (cca 180 škod za 4,7 mil. Kč) a Jihočeský (cca 130 škod za 4 mil. Kč).

Evidujeme také desítky škod z havarijního pojištění a několik velkých škod registrujeme u podnikatelů.  K dnešnímu dni ČPP vyřídila přes 20 % z celkového počtu oznámených škod.

Klienti ČPP se mohou pro hlášení škody kontaktovat klientskou linku ČPP  957 444 555, nahlásit co bylo poškozeno, operátor klietnovi poradí další postup nebo mohou osobně navštívit některé z  obchodních míst ČPP nebo využít formuláře „Oznámení škodní události“ na stránkách pojišťovny www.cpp.cz.


Mohlo by vás zajímat: Vichřice a pojištění. Jak postupovat při hlášení škod a co si ohlídat?


Vůči našim klientům se snažíme o maximální vstřícnost a urychlení likvidace pojistných událostí.  Naši likvidátoři provádějí prohlídky v místech hlášení škod, tak abychom mohli co nejdříve zahájit vyplácení pojistného plnění. U menších škod jsme v rámci tzv. zrychlené likvidace schopni plnění poskytovat ihned, u složitějších škod můžeme klientům pomoci alespoň poskytováním záloh.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články