ČPP přichází s novou řadou produktů životního pojištění NEON


			ČPP přichází s novou řadou produktů životního pojištění NEON

Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP) uvádí na trh novou rodinu produktů životního pojištění pod názvem NEON. Nové varianty pojištění více pamatují na raná stádia onkologických chorob a širší pojistné krytí u vrozených vad dětí. Novinkou je také připojištění nákladů asistované reprodukce. Uvedení na trh ČPP podpořila reklamní kampaní.

„Hlavním motivem pro razantní změnu naší produktové nabídky je větší zacílení na závažná pojistná rizika. Tomu jsme podřídili celou inovaci, kde klademe maximální důraz na invaliditu a závažné nemoci. To jsou totiž ta nejdůležitější rizika, na která by měli lidé vždy pamatovat. NEON je pojištění, které i ve svém sloganu pamatuje na „každý životní zkrat“,“ vysvětluje Marek Woitsch, ředitel úseku životního pojištění.

Životní pojištění NEON bude nabízeno ve třech variantách – NEON RISK, NEON LIFE a NEON INVEST. Nejjednodušším produktem je varianta RISK, což je v podstatě základní rizikové pojištění. Vyšší variantou je NEON LIFE. A třetí je NEON INVEST, kde jak název napovídá, se bude jednat již o investiční životní pojištění – tedy pojištění, kde lze současně finanční prostředky i investovat.


Mohlo by vás zajímat: Mladí řidiči ročně usmrtí na 100 osob. Problémem je alkohol!


„Poslední roky pozorujeme odklon od investování prostřednictvím investičního životního pojištění a zároveň vzrůstající podíl pojistného určeného ke krytí závažných rizik, typu invalidity. Novou rodinou produktů NEON právě reflektujeme trend poslední doby. Věříme, že nová řada NEON zvýší zájem o naše produkty i v oblasti životního pojištění a podpoří naši image univerzální pojišťovny, která patří do desítky nejúspěšnějších pojišťoven na trhu,“ uzavírá Woitsch.

Rodina produktů NEON bude podpořena marketingovou kampaní například v Právu, Denících ČR, MF Dnes, Lidových novinách, Blesku pro Ženy, Blesku pro Zdraví, Instinktu, Téma, Metru, 5plus2, Moje rodina a já, Zdraví, Mamince, Psychologii, TV REVUE, TV PLUS, Zdravý životní styl. K vidění bude také na LED obrazovkách v Praze, Jihlavě, Ostravě, Ústí nad Labem, Liberci, Olomouci, Brně, Zlínu, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Táboru, Plzni, Karlových Varech, Jindřichově Hradci, Písku, Strakonicích. V rámci internetové reklamy proběhne video spot na portálu YouTube. NEON dále uvidíte prostřednictvím RTB reklamy. Připraveny jsou online bannery, branding celých stránek a několik formátů mobilní reklamy. Pro účely online kampaně je zřízena nová stránka neon.cpp.cz.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články