ČPP potřetí za sebou získala stříbro v soutěži Zlatá koruna


			ČPP potřetí za sebou získala stříbro v soutěži Zlatá koruna
3.6.2019 Tiskové zprávy

Česká podnikatelská pojišťovna (dále jen „ČPP“) již třetí rok v řadě získala stříbrné umístění v kategorii Pojištění pro podnikatele v soutěži Zlatá koruna. Potvrdila tím své významné postavení na českém trhu v oblasti podnikatelského pojištění. 

„Podnikatelské pojištění pro nás představuje významný segment. Na celkovém předpisu pojišťovny se podílí třiceti procenty. Podstatnější je však pro nás fakt, že posledních deset let tento podíl neustále roste. Můžeme tedy říct, že jsme v pojištění podnikatelských rizik skutečně na špičce pojistného trhu a velmi si tohoto postavení vážíme. V neživotním pojištění, jehož součástí jsou podnikatelská rizika, máme čtvrté místo na trhu,“ řekl na slavnostním galavečeru ředitel úseku podnikatelských rizik ČPP Pavel Wiesner.

„Považuji za mimořádný úspěch obhájit ocenění třikrát po sobě v tak prestižní kategorii jako jsou podnikatelská pojištění, protože konkurence je opravdu velká. Za úspěch vděčíme dlouhodobé spolupráci s makléři a partnerskými společnostmi,“ zdůraznil Wiesner. 


Mohlo by vás zajímat: Exkluzivní fotogalerie: Jak vypadal galavečer ankety Pojišťovna roku


Podnikatelům ČPP nabízí pojištění ve formě balíčků, které jsou sestaveny z několika druhů pojištění tak, aby kryly co nejvíce případných rizik podle typu podnikatelské činnosti. Pro živnostníky a nejmenší podnikatele je určen produkt Simplex, středním a malým podnikatelům produkt Komplex. V oblasti podnikatelského pojištění nabízí ČPP i individuální krytí připravené pro konkrétní klienty zcela „na míru“. Toto individuální pojištění připravuje prostřednictvím makléřských společností pro střední a velké klienty jak z komerční oblasti, tak i pro veřejný sektor.

„Jsme zároveň i pojišťovnou, která umí nabídnout pojištění speciálních, a ne zcela běžných rizik v podnikání, jako např. pojištění kulturních a sportovních akcí, pojištění filmových produkcí, pojištění různých finančních ztrát nebo pojištění spotřební elektroniky,“ doplnil Wiesner.


Mohlo by vás zajímat: Sloupek Kateřiny Lhotské: Květnové ozvěny


Soutěž Zlatá koruna oceňuje nejlepší finanční produkty, přináší objektivní obraz českého finančního trhu a spotřebitelům nabízí užitečné vodítko pro výběr služeb. V 15 produktových kategoriích vybírá vítěze Finanční akademie, která je složená z nezávislých odborníků. Porota sleduje zejména ekonomické, kvalitativní a bezpečnostní charakteristiky jednotlivých produktů. Záštitu nad celým projektem převzala ministryně financí Alena Schillerová a guvernér ČNB Jiří Rusnok.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články