RENOMIA NETWORK překročila hranici 4 miliard spravovaného pojistného


			RENOMIA NETWORK překročila hranici 4 miliard spravovaného pojistného

Partnerská síť největšího českého pojišťovacího makléře, RENOMIA NETWORK, dosáhla významného milníku. Hodnota pojistného, jež pro klienty spravují více než dvě stovky makléřských společností po celé ČR sdružených do této sítě, přesáhla 4 miliardy korun.

Partnerství úspěšných

Tento úspěch je výsledkem spolupráce mezi RENOMIA a jednotlivými členy sítě, vzájemného sdílení know-how, aktivního vyjednávání s pojistiteli a v neposlední řadě také rozsáhlých investic do moderních technologií, které RENOMIA již využívá nebo nově vyvíjí, aby mohla poskytovat svým klientům i partnerům stále kvalitnější a komplexnější služby.


Mohlo by vás zajímat: Společnost MARSH McLennan zůstává největším globálním makléřem


Přestože má RENOMIA NETWORK v současnosti již více než 200 členů, zachovává si rodinný charakter a individuální přístup. Vychází z hodnot RENOMIA – spolehlivosti, služby, rozvoje, dobrých vztahů a nadšení – a všem svým členům poskytuje širokou podporu jak ve vztahu k nabídce pojištění, tak také v oblasti profesního rozvoje, zkvalitňování technologického zázemí či marketingových aktivit. I přes úzké propojení a široce poskytovanou podporu je však zachována individualita členů, jejich autenticita a nezávislost.


Mohlo by vás zajímat: Sloupek Kateřiny Lhotské: Neudržitelná „udržitelnost“


Spokojenost členů sítě je i nadále hlavním cílem týmu RENOMIA NETWORK

Členové RENOMIA NETWORK a jejich klienti oceňují neustále se rozšiřující záběr pojistných specializací a dalších služeb, které RENOMIA GROUP nabízí. Využívají možnosti spolupráce s kolegy a partnery v zahraničí, zejména pak v zemích střední a východní Evropy, kde má RENOMIA GROUP velmi silné postavení. Ke službám v oblasti risk managementu a pojištění před časem přibylo také profesionální dotační poradenství od specialistů z GRANTEX dotace, jedničky ve svém oboru na českém trhu. Zejména zemědělští klienti RENOMIA NETWORK, ale například také města a obce využívají výhod naší úzké spolupráce se společností Agdata, která se zabývá vývojem technologií pro chytré zemědělství a tzv. chytrá města.

Zdroj: RENOMIA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články