Dušan Šídlo

Dušan Šídlo

Funkce: Pojistný analytik společnosti Broker Trust

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor finance a pojistné inženýrství. Je členem České společnosti aktuárů (pojistných matematiků). Od roku 2002 pracoval jako analytik finančních produktů pro různé finančně-poradenské společnosti. V současnosti působí jako analytik ve společnosti Broker Trust, což je servisní organizace pro finanční poradce.

V roce 2010 napsal knihu Život jako riziko, která se věnuje problematice zajištění životních rizik. V roce 2012 vydal knihu Jak nás podvádějí aneb Pravda o finančním trhu a penzijní reformě. Je rovněž autorem knihy Nenech se dojit aneb jak vydělávat nejen na slevách.

Dušan Šídlo provádí odborné analýzy pojistných a finančních produktů. Rovněž se věnuje odbornému vzdělávání finančních poradců, například v rámci projektu EFPA ČR (European Financial Planning Association). Externě lektoroval také řadu přednášek na několika českých vysokých školách

Ve volném čase si rád zahraje šachy či stolní tenis. Rád čte zajímavé knihy a věnuje se psaní článků s tématikou financí a pojištění.

LinkedIn profil

Související články