Nebojte se půjčky online a nikomu se nezpovídejte


			Nebojte se půjčky online a nikomu se nezpovídejte

Doba pandemie vás finančně vyčerpala? Nejste sami. Pokud potřebujete okamžitou pomoc v podobě půjčky, není se za co stydět, ani se čeho bát. Je to jednoduché, rychlé a vyřeší to vaši akutní finanční tíseň. A hlavně, můžete si vybrat takové poskytovatele půjček, kteří nebudou zdlouhavě prověřovat, na co poskytnuté finanční prostředky využijete.

Půjčka online

Slyšeli jste už o půjčce online, ale máte z ní strach? Nemusíte. Je to bezpečné, snadné a rychlé. Jediné, s čím si dělat starosti je, jakého poskytovatele si zvolíte. Samotné vyřízení půjčky je již natolik jednoduché, že vám zabere nanejvýš několik desítek minut. Na co si dát při půjčování peněz online pozor? Pozorně si vybírejte, od koho si peníze půjčíte. Jak poznat bezpečného poskytovatele?

Řídit se můžete kladnými referencemi od spokojených zákazníků, pomoci vám může i známé jméno poskytovatele a jeho dobrá reputace a v neposlední řadě třeba půjčka s licencí ČNB. Protože komu jinému při půjčování věřit než právě České národní bance?

Bankovní půjčka

Pokud preferujete raději starý dobrý způsob půjček od banky, samozřejmě vám to nebudeme vymlouvat. Některé banky vyžadují přítomnost žadatelů o půjčku na pobočce, jiní nabízí možnost půjčení si rovnou ve svém internetovém bankovnictví.

Nové vybavení domácnosti

Pokud nechcete poskytovateli půjčky sdělovat, jak se zapůjčenými penězi naložíte, vyberte si takové poskytovatele, kterým na tom nezáleží. Ať už si za peníze následně koupíte cokoliv, obrazy na stěnu v obývacím pokoji začínaje a novým vybavením do ložnice konče, jsou to vaše peníze a můžete s nimi nakládat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

Když je budete schopni ve stanovené lhůtě splatit, nemusí nikoho zajímat, k čemu jste je využili. A i kdybyste se do dané lhůty náhodou nevešli, nevěšte hlavu. Při včasné komunikaci s poskytovatelem se to dá rozumně vyřešit. Ve většině případů se vám s prodlouženou dobou splacení navýší částka, kterou musíte splatit, jinak by to neměl být žádný problém.

Během splácení si dávejte peníze na stranu

Jakmile o půjčku zažádáte a dojde k jejímu poskytnutí, začněte si dávat peníze na její splácení stranou. Například z každé výplaty si nějakou částku, která vám zbude, posílejte na spořicí účet, ze kterého následně peníze pošlete zpět poskytovateli. A samozřejmě se zaměřte i na jiné oblasti, ve kterých se dá šetřit. Ještě nenakupujete zboží v akcích? A proč ne? Není na tom nic špatného.

Jednoduše si vyhlídnete produkt, který se vám líbí a zakoupíte jej ve chvíli, kdy budete mít k dispozici slevové kódy nebo bude zrovna v akci. Tato metoda se dá aplikovat jak při nákupu potravin, tak při nákupu dalšího zboží: od bot a oblečení až po zahradní vybavení nebo nábytek do domácnosti. Proč zbytečně platit víc, když si ušetřené peníze můžete dát na stranu a koupit si z nich něco jiného?

Rozmazlujte se s mírou

Chcete si vzít půjčku jenom proto, že se vám líbí nějaké boty a nutně je musíte mít? Nebo si chcete udělat radost novou rodinnou sedačkou? Zvažte, kdy je vyřízení půjčky skutečně na místě a kdy se jedná o pouhou rozmazlenost. Půjčku byste měli vždy využívat pouze k pořízení životně důležitých věcí. To znamená k pořízení surovin, zaplacení nájmu, nákladů na živobytí a nutného vybavení domácnosti, bez kterého se nedá žít. Právě při půjčování, ať už online či od banky, se hodí řídit se pravidlem: dvakrát měř, jednou řež. Proč? Půjčku budete muset následně splácet a pokud ji využijete k nákupu nějaké zbytečnosti, mohli byste svého rozhodnutí později litovat.

Vypůjčení si peněz rozhodně nesnižuje vaši hodnotu. Někdy se zkrátka nedaří a půjčka vám může zachránit život.

Zdroj: www.furnio.cz Obrázek: Atstosck Productions / Shutterstock.com

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Ponúkame všetky druhy úverov za nízku úrokovú sadzbu 3%

Larry Fox,  11. 5. 2021

Nabízíme všechny druhy půjček za nízkou úrokovou sazbu 3%. Můžete si půjčit na jakékoli období od 1 do 25 let a půjčit si libovolnou částku od 2 000 do 50 000 000,00 GBP za jakýmkoli účelem. Můžete se přihlásit prostřednictvím whatsapp: +447451283532 nebo e-mailu: larryfox2017@hotmail.com

RSS