Pojistěte si budoucnost titulem MBA


			Pojistěte si budoucnost titulem MBA

V dnešní nejisté době se vyplatí vsadit na pojištění. Lidé si s přicházející hrozbou druhé vlny pandemie pojišťují nejen své zdraví, ale také nemovitosti, auta a další majetek. Experti však doporučují zamířit ještě výše a pojistit si celou svou budoucnost. Jak? Kvalitním vzděláním.

Pečujte o své klienty, ale nezapomínejte také na sebe

S narůstající obtížností profese narůstá také nátlak na celoživotní vzdělávání – studium řízení, leadership, ale také psychologie a soft skills. Investice do kvalitního vzdělání se vám do budoucna navrátí s vyššími úroky než jakákoliv jiná. Nabyté vědomosti vám totiž nejen nikdo nevezme, ale navíc si s nimi zvýšíte svou odbornost, konkurenceschopnost a odolnost vůči krizovým situacím. Díky zvládnutí soft skills se naučíte lépe komunikovat, rozkládat svůj čas, a kromě klienta pečovat také o sebe a udržovat zdravou takzvanou work-life balance.

Nabídněte svému klientovi víc než ostatní

Pokud chcete svému klientovi nabídnout co nejlepší služby, je v první řadě zapotřebí stát se odborníkem. Svého klienta nejlépe ochráníte, pokud si doplníte potřebné vzdělání. Zkoušky odborné způsobilosti jsou sice nutné, nicméně jako úspěšný podnikatel byste měli mít vyšší ambice. Nabídněte svému klientovi víc než ostatní. Díky studiu MBA, které je založeno na praktických znalostech a dovednostech a příkladech z praxe, získáte hlubší vhled do situace a posunete se tak o pomyslnou laťku výš. V rámci studia pojišťovnictví se seznámíte s druhy pojištění a subjekty pojištění, jeho zprostředkovateli, zainteresovanými profesními organizacemi, pojistnými produkty a funkcí státního dozoru v oboru. Dokonale se zorientujete v právním procesu uzavírání smluv, likvidaci pojistných událostí a dalších postupech, které jsou pro práci pojišťovatele nezbytné.

Studium pojišťovnictví na ESBM

Jedna z pražských škol nabízejících studium MBA je institut s mezinárodním působením, European School of Business and Management (zkráceně ESBM), která má na výběr z 22 MBA specializací. Na této škole můžete studovat právě i pojišťovnictví. A jak takové studium vypadá? Rok v kombinaci prezenční a distanční výuky za plné podpory lektorů, studijního oddělení a online zdrojů, zakončený závěrečnou prací. Konkrétně v pojišťovnictví se studium zaměřuje na strategický management, finanční řízení, marketing a PR, pojistné právo, řízení rizik pojišťoven, a další volitelné semináře, které si student vybírá ze široké škály možností. Studiem vás provedou zkušení lektoři z řad profesionálů. Obor pojišťovnictví například zastřešuje bývalý ředitel marketingu Allianz pojišťovny a.s. a generální tajemník České asociace pojišťoven (ČAP), Ing. Jaroslav Meršmíd, CSc., MBA.

Ještě váháte? Neváhejte, s titulem MBA totiž nemůžete udělat chybu a v období krize se vzdělání a proklientský přístup cení více než cokoliv jiného.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS