Konference RISKfest: Jak na pojištění majetku?


			Konference RISKfest: Jak na pojištění majetku?
29.9.2017 Spektrum, Produkty

Názory uznávaných odborníků na firemní pojišťovnictví jsou vždy zajímavou materií, která pomáhá zorientovat se ve složitém světě této unikátní finanční sféry. V květnu tohoto roku se konala konference RISKfest, na níž vystoupili specialisté na pojištění a financování firem. V dnešním díle se podívejme na první díl panelové diskuze na téma pojištění majetku.

Diskuze byla moderována Robertem Krátkým, ředitelem oddělení péče o klienty ze společnosti Renomia. Jako panelisté se zúčastnili: Michal Šimon, který pracuje jako manažer odboru tvorby produktů neživotního pojištění v České podnikatelské pojišťovně, Tomáš Tragan ­ – ředitel oddělení risk managementu RENOMIA. Svým názorem přispěli i Jiří Bureš – Jednatel společnosti JB Group, člen prezidia AČPM, a Erik Macalík, který působí jako vedoucí organizační složky pojišťovny Chubb. 

V rámci celé akce probíhala také celá řada rozhovorů, kde dotazované osobnosti odpovídaly na aktuální otázky, které trápí současné pojišťovnictví. Do aktuálního příspěvku jsme zařadili názory Michala Šimona, manažera odboru tvorby produktů neživotního pojištění v České podnikatelská pojišťovny. 


Konference RISKfest: Jaká je profesní role makléře a agenta

Konference RISKfest: Jaká je role makléře a agenta (2. díl)

Konference RISKfest: Jaká je role makléře a agenta (3. díl)


 

Zdroj: RISKfest

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.