Konference RISKfest: Jaká je profesní role makléře a agenta


			Konference RISKfest: Jaká je profesní role makléře a agenta

Názory uznávaných odborníků na pojišťovnictví jsou vždy zajímavou materií, která pomáhá zorientovat se ve složitém světě této unikátní finanční sféry. V květnu tohoto roku se konala konference RISKfest, na níž právě tito specialisté vystoupili. Podívejme se tedy do nepříliš vzdálené minulosti a na unikátních videozáznamech zavzpomínejme, jakým tématům byla konference věnována. Většina z nich je totiž stále vysoce aktuální.

Na konferenci vystoupili se svými prezentacemi a diskuzními příspěvky špičky oboru: přední experti, šéfové makléřských firem, zástupci nejvýznamnějších producentů (pojišťoven, bank a úvěrových společností), advokáti, vedoucí zástupci státních i profesních organizací. Na prvním záznamu tak zavzpomínejme, jak vlastně celá konference probíhala. 

Další video připomene jednu z nejdůležitějších panelových diskuzí konference. Téma bylo: Jaká je profesní role makléře a agenta. Panel byl moderován Tomášem Síkorou – ředitelem společnosti Creasoft, která nabízí unikátní byznysové softwary pro finanční zprostředkování. V diskuzi prezentovali své názory Head of Brokers Support v České pojišťovně Jiří Král,ředitel Colonnade Insurance Dominik Štros, ředitel poradenských služeb pro pojišťovnictví ve společnosti Deloitte Karel Veselý a generální ředitel společnosti INSIA Ivan Špirakus. V tomto článku přinášíme první část této zajímavé debaty. 

V rámci celé akce probíhala také celá řada rozhovorů, ve kterých dotazované osobnosti odpovídaly na aktuální otázky související se současným stavem českého pojišťovnictví. Do aktuálního příspěvku jsme zařadili vyjádření ředitelky společnosti Renomia Jiřiny Nepalové.

Zdroj: RISKfest

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články