Jiří Cívka

Jiří Cívka

Funkce: Bývalý ředitel komunikace AXA Česká republika a Slovensko

Jiří Cívka je profesionálem v oborech marketingu, komunikace a společenské odpovědnosti, kterým se věnuje více než dvacet let. Má rád pracovní výzvy. Jeho životní motto je Never Give Up! (Nikdy se nevzdávej / Nikdy nepřestávej).

Vedl čtyři roky vztahy s veřejností a společenskou odpovědnost skupiny AXA Česká republika a Slovensko. Podílel se na projektu fúze se skupinou UNIQA. AXA během jeho působení získala titul Pojišťovna roku 2019 v ČR. Před nástupem do skupiny AXA řídil osm let komunikaci pojišťovny Generali, kde zodpovídal i za CSR všech společností skupiny Generali v České republice. Na půdě České asociace pojišťoven zastával roli předsedy pracovní skupiny pro společenskou odpovědnost a působil také jako stálý host Rady vlády pro BESIP.

Řadu let a bez nároku na honorář se věnuje neziskovému sektoru. Cenné zkušenosti získal ve správní radě Nadace pojišťovny Generali a dozorčí radě Nadace České pojišťovny. Letos v červnu byl po třetí za sebou zvolen do Výkonné rady Českého výboru pro UNICEF, jehož členem je sedmým rokem.

Svůj volný čas věnuje rodině – manželce a synovi Jiříkovi. Rád hraje golf (jen na něj nemá poslední dobou čas), poslouchá rock, nepohrdne dobrým filmem, vínem a jídlem. Sbírá investiční rumy.

LinkedIn profil