Rostislav Hadraba vybuduje nové Zemské ředitelství Morava Slavia pojišťovny


			Rostislav Hadraba vybuduje nové Zemské ředitelství Morava Slavia pojišťovny

Slavia pojišťovna posiluje a rozšiřuje svůj tým o Rostislava Hadrabu, který bude pověřený vybudováním a vedením nového Zemského ředitelství pro Moravu. Poptávka po širokém sortimentu služeb a produktů Slavia pojišťovny na tomto území trvale roste. Současný objem zájmu ze strany klientů a zprostředkovatelů vyžaduje vybudování nového lokálního ředitelství se sídlem v Brně. Rostislav Hadraba působí v pojišťovnictví již více než 20 let a ve funkci se bude soustředit na zkvalitňování služeb novým i stávajícím zákazníkům.

Rostislav Hadraba působí v oblasti pojišťovnictví, stavebního spoření a penzijního připojištění od poloviny devadesátých let. Začínal jako podnikatel a manažer, od roku 1996 vedl obchodní tým v IPB pojišťovně a Moravskoslezské kooperativě a.s. Od roku 1998 až do května 2017 zastával funkci regionálního ředitele ČPP.

V jejím rámci vybudoval její největší regionální ředitelství na území ČR. Rostislav Hadraba vystudoval Cyrilometodějskou teologickou fakultu University Palackého v Olomouci. K jeho zájmům patří motorismus a cestování, ale také historie, literatura faktu, architektura, hudba a umění.


Mohlo by vás zajímat: Úrokové sazby ČNB: (ne)porostou?


„Po letech strávených v oblasti pojišťovnictví a finančních produktů si troufám říci, že mám poměrně bohaté zkušenosti s budováním, nastavením a řízením obchodních struktur. Nové výzvy mne vždy bavily a baví, rád se potkávám s novými lidmi.Nové ředitelství je nutné personálně posílit, postaráme se i o zřízení regionálního úpisu, abychom co nejrychleji vyhověli požadavkům na poptávky průmyslového pojištění,“ říká Hadraba. Hlavní centrála zemského ředitelství bude sídlit v Brně, již fungující středisko v Ostravě ale bude zachováno rovněž.

Slavia pojišťovna působí na celém území České republiky, a to prostřednictvím regionálních poboček pro externí partnery. Ty se nacházejí ve čtrnácti městech všech krajů ČR. „Budování nového ředitelství je reakcí na velké množství poptávek po našich službách na Moravě, jak ze strany zprostředkovatelů, tak i klientů,“ říká Jan Vlček, obchodní ředitel Slavia pojišťovny.


Mohlo by vás zajímat: Německo: Počet zprostředkovatelů poklesl v roce 2018 téměř o 19 000


„Jsem skutečně rád, že právě pan Hadraba rozšiřuje naše řady. Je to flexibilní a pozitivně naladěný odborník s bohatou praxí, zkušený manažer. Pro Slavia pojišťovnu a v důsledku též pro partnery a zákazníky bude jeho působení bezpochyby přínosem. Na dynamický rozvoj Zemského ředitelství Morava pod vedením pana Hadraby se velice těším,“ dodává Jan Vlček.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články