Jaroslav Besperát získal prestižní ocenění Manažer roku


			Jaroslav Besperát získal prestižní ocenění Manažer roku
30.4.2013 Pojistný trh

Předseda představenstva a generální ředitel České podnikatelské pojišťovny, a.s., Vienna Insurance Group Ing. Jaroslav Besperát získal titul Manažer roku v odvětví Bankovnictví, pojišťovnictví a poradenství a páté místo v celkovém žebříčku nejúspěšnějších manažerů v ČR.

Soutěž nejvýznamnějších a nejúspěšnějších manažerů v ČR pod názvem Manažer roku každoročně organizuje Česká manažerská asociace. Do jubilejního dvacátého ročníku soutěže bylo nominováno 198 manažerů, z nichž se po několikastupňovém hodnocení dostalo do finále 86. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže, kterého se zúčastnil i prezident ČR Miloš Zeman, proběhlo ve čtvrtek 25. dubna na pražském Žofíně.

Úspěšný manažer musí mít kolem sebe především schopný tým, protože bez správných lidí to jednoduše nefunguje. Ocenění proto považuji nejen za úspěch osobní, ale i úspěch celého svého týmu a celé firmy,“ uvedl ke svému zařazení do desítky nejlepších manažerských osobností Jaroslav Besperát.

Soutěž o Manažera roku byla založena v roce 1993 jako počátek tradice hodnocení významných reprezentantů managementu v České republice. Objektivní a nezávislé hodnocení osobností managementu umožňuje zviditelnit nejlepší lídry, prezentovat jejich výsledky širší veřejnosti a poukázat na jejich úlohu v rozvoji české ekonomiky.

Zdroj: ČPP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články