Ludvík Bohman posiluje vedení Allianz a bude zodpovídat za likvidaci


			Ludvík Bohman posiluje vedení Allianz a bude zodpovídat za likvidaci

Členem rozšířeného představenstva Allianz pojišťovny se zodpovědností za proces likvidace pojistných událostí v oblasti životního i neživotního pojištění, včetně pojištění vozidel, se od začátku února stane Ludvík Bohman. Jeho úkolem bude kromě řízení 200 zaměstnanců především starost o efektivní a rychlé vypořádání nároků klientů Allianz v objemu přes 7 mld. Kč ročně.

Ludvík Bohman má bezmála dvacetileté zkušenosti v pojišťovnictví, kde v posledních třech letech zastával funkci ředitele úseku právního, compliance a vyšetřování Allianz pojišťovny. Mezi nejvýraznější výsledky jeho týmu za toto období patří 300% nárůst odhalených pojistných podvodů. V minulosti sbíral zkušenosti také v České pojišťovně a ve finanční skupině AXA.

Věnuje se rovněž přednáškové činnosti a je spoluautorem odborných publikací z oblasti pojišťovnictví a práva. Přednáší na Univerzitě Karlově, Masarykově univerzitě a na Soudcovské akademii. Je předsedou sekce pro prevenci pojistného podvodu při České asociaci pojišťoven.

V minulosti reprezentoval Ludvík Bohman Českou republiku v atletice (sprinty a skok daleký), mezi jeho současné záliby patří sjezdové lyžování, historie a koučování. S manželkou Nicole má dceru Anežku a syny Šimona a Jonáše.

Zdroj: Allianz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články