RESPECT group jmenovala nové ředitele mezinárodního a lokálního obchodu


			RESPECT group jmenovala nové ředitele mezinárodního a lokálního obchodu

RESPECT group, největší česko-slovenská pojišťovací makléřská společnost zaměřující se na pojištění velkých industriálních a komerčních rizik, jmenovala na začátku roku nové ředitele na post mezinárodního a lokálního obchodu.

Ředitelem mezinárodního obchodu RESPECT, a.s. se stal Ing. Aleš Plášek, který je ve společnosti RESPECT od roku 2005. Do RESPECTu nastoupil na pozici brokera, postupně se vypracoval na broking managera divize INDUSTRY, specializující se především na oblast strojírenství, slévárenství, hutnictví a investičního strojírenství. V  nové roli do jeho gesce, vedle divize INDUSTRY, bude spadat i divize UNiBA a INTERNATIONAL, které se zabývají pojistnými programy zahraničních společností s pobočkami i v České republice. Aleš působí v oblasti pojišťovnictví již více než 12 let a patří mezi přední odborníky na trhu. Je ženatý a má dva syny. Hovoří anglicky a německy. Ve volných chvílích se věnuje rodině, sportu a kutilství.

 Aleš Plasek ředitel mezinárodního odchodu v RESPECT group

Ing. Aleš Plášek

Novou ředitelkou lokálního obchodu byla jmenována Ing. Eva Gmentová. Ta nastoupila do společnosti RESPECT v roce 2006 na pozici brokera, posléze se stala broking managerem samostatného úseku se specializací na pojištění pro potravinářské a zemědělské společnosti. Od roku 2012 je tento úsek označován jako divize AGROFOOD, který nyní spolu s divizemi LOCAL, TRADE CREDIT a RISK MANAGEMENT budou spadat do kompetence Evina strategického řízení. Jejím cílem je rozvoj veškerého tuzemského obchodu a koordinace správy klientů sdružených pod těmito divizemi. Eva se pohybuje na pojistném trhu více než 15 let a řadí se tak k předním odborníkům na trhu. Její vášní jsou hory, lyžování a vysokohorská turistika.   

Gmentova_respect

Ing. Eva Gmentová

Zdroj: RESPECT group

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články