Marek Bártek vede makléřské služby UNIQA


			Marek Bártek vede makléřské služby UNIQA

V minulých týdnech proběhly plánované personální změny v manažerských funkcích UNIQA pojišťovny. Po více než dvaceti letech v barvách UNIQA se rozhodl odejít na odpočinek dosavadní ředitel makléřských služeb Stanislav Svoboda. Jeho pozici převzal Marek Bártek, jenž doposud vedl bankopojištění. To bylo svěřeno novému manažerovi Robinu Dejmkovi.

Marek Bártek (45) vystudoval magisterské obory na Pedagogické fakultě a Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Už 17 let se pohybuje v pojišťovnictví, kde zastával řadu manažerských pozic. V UNIQA pojišťovně pracuje od roku 2009.

Doposud vedl sekci bankopojištění a strategických obchodních partnerství. V lednu převzal řízení makléřských služeb a ponechal si v gesci spolupráci se strategickými obchodními partnery.


Mohlo by vás zajímat: FINfest: Příležitosti a výzvy roku 2018


Na místo ředitele pro spolupráci s finančními institucemi nastoupil po Markovi Bártkovi Robin Dejmek (32). Vystudoval Českou zemědělskou univerzitu, kde získal inženýrský titul. I on se pohybuje v pojišťovnictví na vedoucích pozicích už řadu let.

Pracoval v makléřské společnosti i v pojišťovně, kde se rovněž zabýval spoluprací s finančními institucemi. Několik let pracoval i v oblasti financování vozidel se specializací na značková pojištění a spolupráci s dealery. Do UNIQA pojišťovny nastoupil v lednu 2018.

Zdroj: UNIQA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články