Pojišťovna České spořitelny triumfovala v soutěži Pojišťovna roku 2008


			Pojišťovna České spořitelny triumfovala v soutěži Pojišťovna roku 2008
13.5.2009 Pojistný trh

V rámci soutěže Pojišťovna roku 2008 zvítězila Pojišťovna České spořitelny ve všech kategoriích týkajících se životního pojištění. Asociace českých pojišťovacích makléřů udělila pojišťovně nejvyšší ocenění v kategoriích Pojišťovna roku 2008 v životním pojištění, Inovace pojistných produktů, Spolupráce s makléři a v kategorii Likvidace pojistných škod.  Produkt FLEXI životní pojištění korunoval úspěch pojišťovny vítězstvím v kategorii Pojistný produkt roku 2008.

 

„Za získanými oceněními, kterým si velmi vážíme, stojí výborná práce všech našich zaměstnanců. Díky ní jsme schopni nabízet inovativní pojistné produkty a kvalitní servis. Z výsledků je patrné, že odborná porota ocenila zejména parametry našeho FLEXI životního pojištění, které svou komplexností a flexibilitou nemá na českém trhu konkurenci,“ říká Petr Zapletal, generální ředitelPojišťovny České spořitelny.

 

Produkt FLEXI životní pojištění si postupně získal oblibu jak u klientů, tak u odborné veřejnosti hlavně díky variabilitě pojistných rizik. Například v případě pojištění velmi vážných onemocnění klient získává krytí 24 různých nemocí a zákroků. FLEXI životní pojištění také nově umožňuje sjednat v České republice unikátní doživotní rentu v případě invalidity nebo bezmocnosti. Ta je v případě pojistné události pojištěnému vyplácena trvale po zbytek života.

„Velkým uznáním je pro nás také nejvyšší cena v kategorii Likvidace pojistných škod. V loňském roce jsme totiž museli vyřídit rekordní počet 60 tisíc pojistných událostí. Doba, za kterou jsme schopni poskytnout klientům plnění, přitom patří mezi nejkratší na trhu,“ říká Petr Zapletal.

Nejlepší produkty a služby předešlého roku vyhlašuje Asociace český pojišťovacích makléřů na základě vyhodnocení ankety, které se účastní nezávislí pojišťovací makléři z celé České republiky. Cílem ankety je posoudit kvalitu poskytovaných služeb a produktů významných pojišťoven na českém trhu.

Zdroj: Pojišťovna České spořitelny

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články