FINfest 2016: Trendy v poradenství, nástroje a zvyšování produkce


			FINfest 2016: Trendy v poradenství, nástroje a zvyšování produkce

Jsou franšízy ve finančním poradenství módou nebo novým trendem? Kam směřuje trh po nové regulaci hypoték a pojištění? Kde končí alternativní investice a začínají investice obskurní? Jaké jsou cesty pro zvýšení obchodní produkce? A co si o těchto otázkách myslí špičky poradenského, bankovního, pojišťovacího a investičního businessu?

Celodenní program ve třech sálech plný inspirujících témat se zaměřením na hlavní trendy, nástroje pro poradce a zvyšování obchodní produkce. Záštitu nad konferencí převzali největší profesní organizace USF a AFIZ. EFPA konferenci zařadila do svého kreditního systému.

Akce se koná ve středu 30. listopadu 2016 v Praze. Konferenci uvede člen bankovní rady ČNB Tomáš Nidetzký, diskusí se budou účastnit špičky oboru Petr Stuchlík (Fincentrum), Petr Borkovec (Partners), Ivan Špirakus (INSIA), Michal Knapp (Broker Trust), Libor Ostatek (Golem) a další skvělí řečníci z řad šéfů pojišťoven, investičních firem i bank. Zvláštní sál konference bude vyhrazen pod záštitou Miroslava Prince otázkám zvyšování produkce, telefonování a jednání s klienty.

Účastníci konference si mohou sestavit vlastní program, který je nejvíce zajímá. Vybírat je opravdu z čeho. V jednom sále se bude diskutovat s předními odborníky o tématech, která hýbou světem finančního poradenství (investice, pojištění, hypotéky, franšízy a integrace realit s poradenstvím). V dalších sálech bude probíhat program zaměřený na praktické workshopy a prodejní dovednosti,“ vysvětluje Martin Viktora, organizátor konference FINfest.

A na co se na konferenci můžete těšit? Na neutrální půdě se dozvíte novinky z oboru přímo od těch nejpovolanějších, navážete nové profesní kontakty a máte příležitost se zapojit do diskuse k tomu, co vás nejvíce zajímá. Konkrétní program a všechny potřebné informace naleznete na www.FINfest.cz

Témata diskusí:

 • Poradenství ve znamení franšíz a integrace s realitami. Móda nebo trend?
 • Zregulované pojištění: jaký bude dopad na každodenní praxi?
 • Investice tradiční, alternativní a obskurní. Jak se vyhnout průšvihu v honbě za vyšším výnosem?
 • Zregulované hypotéky: hrozby a příležitosti pro každodenní business
 • Investiční platformy a služby pro poradce

Vybraná témata přednášek:

 • Nástroje pro práci poradce
 • Pojišťovna neplatí. Co dělat?
 • Telefonujte cíleně a budete úspěšnější
 • Uzavírání obchodu bez tlačení
 • Úspěšné nabízení investic

Soutěž o 10 vstupenek na konferenci FINfest zdarma

Pro registrované čtenáře oPojištění.cz přinášíme soutěž o 10 vstupenek na konferenci FINfest.

Jak je získat?

 1. Zašlete odpověď na soutěžní otázku z e-mailu, pod kterým jste registrovaní na stránkách oPojištění.cz na adresu viktor.korinek@opojisteni.cz.
 2. Soutěžní otázka zní: Kdo je moderátorem diskusního panelu "Zregulované pojištění"?
 3. Odpovědi zasílejte do 30. října do 23:59
 4. Ze zaslaných odpovědí vylosujeme 10 výherců, které v pondělí 31. 10. kontaktujeme s výhrou.

Přejeme hodně štěstí. Nezapomeňte posílat odpovědi z e-mailů kterými jste zaregistrovaní na oPojištění.cz. Pokud registrovaní nejste, můžete tak učinit zde.

 

 

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.