RENOMIA NETWORK: Členové sítě zprostředkovali pojistné za 3 miliardy


			RENOMIA NETWORK: Členové sítě zprostředkovali pojistné za 3 miliardy

RENOMIA NETWORK, síť pojišťovacích zprostředkovatelů v České republice, která se specializuje na pojištění firem a podnikatelů, slaví významný milník. Během letošního srpna došlo v souhrnu ke zprostředkování pojistného ve výši 3 miliardy korun.

„Rád bych poděkoval všem našim členům za jejich kvalitní služby poskytované klientům a moc mě těší, že se nám daří společně růst. Především díky spokojenosti stávajících členů a navázání spolupráce s novými renomovanými partnery se nám podařilo dosáhnout tohoto skvělého úspěchu. Naše vedoucí pozice nám umožňuje neustále rozšiřovat náš špičkový servis i odbornou podporu a vylepšovat podmínky s pojistiteli. Do budoucna mohu slíbit, že budeme i nadále rozvíjet kvalitu našich služeb a podporovat profesní a obchodní růst našich členů,“ uvedl Ondřej Witowski, ředitel RENOMIANETWORK.


Mohlo by vás zajímat: Sloupek Kateřiny Lhotské: Další díl důchodové frašky


Síť RENOMIA NETWORK byla založená v roce 2008 a aktuálně má ve 117 lokalitách 185 členů. Ti na členství v RENOMIA NETWORK dále oceňují podporu v právní oblasti. Kdy zejména v loňském roce pojišťovací trh významně ovlivnily dvě zásadní regulace – GDPR a IDD – a řada makléřů měla s implementací problémy, se kterými ale členům RENOMIA NETWORK pomáhal právní tým skupiny RENOMIA.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články