Aleš Masopust se stává obchodním ředitelem RENOMIA BENEFIT


			Aleš Masopust se stává obchodním ředitelem RENOMIA BENEFIT

Aleš Masopust se od 1. srpna 2019 stal obchodním ředitelem RENOMIA BENEFIT, které je součástí společnosti RENOMIA a je poskytovatelem řešení pro zaměstnanecké benefity firem. Masopust je nově zodpovědný za upevnění pozice RENOMIA v oblasti v úvěrů, spoření, zprostředkování investic a pojištění pro fyzické osoby a za řízení rozvoje obchodního modelu RENOMIA BENEFIT napříč skupinou.  

„Nabídka podílet se na příběhu RENOMIA je jednou z těch, které se neodmítají. Silná značka, hodnoty společnosti, odborné zázemí a finanční síla jsou skvělým předpokladem pro růst i v oblasti poradenství pro retailovou klientelu. Díky vysoké míře regulace odvětví navíc mnoho odborníků na pojistné a finanční produkty hledá právě takové zázemí, které jim skupina RENOMIA může poskytnout,“ uvedl Aleš Masopust, obchodní ředitel RENOMIA BENEFIT.   


Mohlo by vás zajímat: Dobrá zpráva. ČNB zlepšila odhad vývoje veřejných financí


Aleš Masopust předtím působil 10 let ve skupině NN kam nastoupil v roce 2009 jako Key Account Manager, poslední 4 roky zastával pozici obchodního ředitele externí distribuce, kde byl zodpovědný za prodej produktů životního pojištění a penzijního spoření prostřednictvím třetích stran. Před vstupem do odvětví pojišťovnictví zastával různé pozice v oblasti telekomunikací.

Aleš Masopust vystudoval Vojenskou střední školu dopravní, absolvoval Český institut pro marketing. Profesní zkušenosti získával ve společnostech UPC Česká republika a Telefónica O2. Je ženatý a má čtyři děti, ve volném čase se věnuje především rodině, cestování na motorce, v zimě pak lyžování. Je milovníkem dobrého espressa, kuchyně a vína.

Zdroj: RENOMIA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články