Swiss Re spouští program InsurTech

Swiss Re kooperuje napříč standardními produkty i všemi liniemi podnikání. V červenci spustila několikatýdenní intenzivní program, jež má pomoci se start-upům rychleji uchytit ve světe pojišťovnictví. Nyní se poohlíží po lidech, kteří chtějí být součástí utváření InsurTech Accelerator.

InsurTech Accelerator je 16 týdenní intenzivní program, který odstartoval již na začátku tohoto měsíce. Za úkol má pomáhat a mentorovat nováčky v oboru. Jde o vůbec první iniciativu zajišťovny podporovat technologické inovace na rozvíjejících pojistných trzích v Indii.

Tento program dává nováčkům v oboru příležitost rychleji se zapojit do fungování trhu. Budou mít přístup k odborným znalostem přímo od Swiss Re. Důsledný program si dává za cíl rychlejší rozjezd, který má zajistit rovněž rychleji se rozvíjející se trh v průběhu celé transformace. V prvním kole bude vybráno pouze pět účastníků.

V Současné době se Swiss Re poohlíží rovněž po aplikacích, které by mohly pomoci dále v rozvoji jak trhu, tak pracovníků, se zaměřením na inovativní pojišťovací řešení a postupy.

Aplikace se mají týkat převážně Internetu věcí, různých propojovacích systémů (inovativní distribuční kanály, modely digitálních asistentů, robotičtí poradci), chytrých návodů a postupů.

Zdroj: Swiss Re

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články