Pojišťovna VZP zvolila nové představenstvo


			Pojišťovna VZP zvolila nové představenstvo

Aplikace nového regulatorního režimu Solvency II si vyžádala  změny ve statutárních a dozorčích orgánech PVZP. Do nového tříčlenného představenstva míří členové dosavadního top managementu, zástupci jediného akcionáře VZP ČR obsadí novou pětičlennou dozorčí radu. Česká národní banka již vyjádřila se změnou souhlas.

Po předchozím souhlasu ČNB rozhodla valná hromada VZP ČR reprezentovaná ředitelem VZP ČR Zdeňkem Kabátkem o složení nového představenstva a dozorčí rady své dceřiné společnosti PVZP.

Do představenstva zamíří Robert Kareš, Halina Trsková a Pavel Ptáčník, dozorčí radu obsadí Petr Honěk, Radomíra Jahodářová, Jiří Mrázek, Aleš Zbožínek a Petr Nosek.

Téhož dne se rovněž konalo první zasedání nového představenstva, které si zvolilo Roberta Kareše jako svého předsedu a Halinu Trskovou jako místopředsedkyni. Robert Kareš současně ukončil svoje mnohaleté angažmá jako výkonný ředitel společnosti. Nyní bude zodopvědný za interní a externí komunikaci, korporátní PR, právní službu, zajištění a likvidaci pojistných událostí.

Halina Trsková bude z postu představenkyně zodpovědná v za obchod a marketing, tvorbu a správu pojistných produktů. Finance, účetnictví, controlling, reporting, IS & IT převezme Pavel Ptáčník.

Zdroj: Pojišťovna VZP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články