Chuť cestovat do ciziny podpořila PVZP nabídkou vyhrát zájezd snů


			Chuť cestovat do ciziny podpořila PVZP nabídkou vyhrát zájezd snů
17.6.2016 Tiskové zprávy

Pojišťovna VZP na začátku prázdninové sezóny vyhlásila soutěž na podporu cestovního pojištění. Zájezd za padesát tisíc korun může vyhrát každý, kdo si u PVZP sjedná cestovní pojištění.

Dlouhodobě se snažíme lidem vštěpovat, že za hranice se nevyplácí cestovat bez pojištění. V současné vyhrocené geopolitické situaci je to obzvlášť velké riziko. Platí to samozřejmě nejenom o exotických destinacích, ale i o cestách v rámci Evropy,“ říká Halina Trsková, obchodní a marketingová ředitelka.

Přesto ještě zhruba dvacet procent lidí spoléhá na to, že při cestách vystačí s Evropským průkazem zdravotního pojištění, který má každý Čech od své zdravotní pojišťovny. „To ovšem rozhodně není dostatečné řešení. Evropští lékaři takového pacienta sice ošetří, ale zpravidla ne zadarmo. Navíc evropský průkaz spoustu nákladů ani nekryje,“ varuje obchodní ředitelka.

Soutěže na podporu cestovního pojištění se může zúčastnit každý, kdo si sjedná cestovní pojištění PVZP a na webové stránce www.soutezozajezd.cz nahraje svoji fotku z dovolené. „Může jít o fotografii od moře, ale klidně i z lesa nebo od rybníka v některé ze sousedních zemí,“ dodává Halina Trsková. Kromě hlavní ceny v podobě zájezdu  až v hodnotě 50 000,-Kč mohou lidé jednou za čtrnáct dní vyhrát i některou z vedlejších cen – tablet, fotoaparát nebo batoh.

Soutěž trvá až do 13. září 2016. Získat více informací nebo se rovnou přihlásit do soutěže mohou klienti také na všech pobočkách PVZP a VZP ČR.

Zdroj: Pojišťovna VZP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články