Video: Jiří Šindelář a jeho pohled na regulaci provizí novelou 38.


			Video: Jiří Šindelář a jeho pohled na regulaci provizí novelou 38.
15.6.2015 Pojistný trh

Portál oPojištění.cz navázal partnerskou spolupráci s nedávno vzniklou novou internetovou televizí FinTV, která se specializuje na tvorbu video-rozhovorů, diskusí a záznamů ze seminářů v oblasti finančního poradenství, pojišťovnictví a osobního rozvoje.

Nový projekt vznikl pod záštitou společnosti Broker Trust, brokerpoolu pro nezávislé finanční poradce a zprostředkovatele v ČR. Vedení redakce a současně i moderování většiny videí se ujal bývalý reportér ČT, Michal Kebort.

FinTV se intenzivně věnuje pojišťovnickým tématům a v současné době hlavně novele 38, na kterou se snaží nahlížet očima mnoha expertů v této oblasti. První video, které pro Vás, naše čtenáře přinášíme, je pěti minuté video s předsedou USF Jiřím Šindelářem na téma regulace provizí v souvislosti s novelou 38.

 

 

Pokud Vás video zaujalo, máte možnost najít další podobná témata na stránkách www.fintv.cz a po registraci shlédnout další materiály týkající se nových legislativních změn. Pro ty, kteří by se registrace zdráhali, budeme každý týden publikovat „odemčená“ videa na daná témata z dílny FinTV.

 

FINTV_facebook_western_header

Zdroj: FinTV

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články