Aleš Masopust

Aleš Masopust

Funkce: Obchodní ředitel - RENOMIA BENEFIT

Aleš Masopust je obchodním ředitelem RENOMIA BENEFIT, které je součástí společnosti RENOMIA a je poskytovatelem řešení pro zaměstnanecké benefity firem. Masopust je nově zodpovědný za upevnění pozice RENOMIA v oblasti v úvěrů, spoření, zprostředkování investic a pojištění pro fyzické osoby a za řízení rozvoje obchodního modelu RENOMIA BENEFIT napříč skupinou.

Aleš Masopust předtím působil 10 let ve skupině NN kam nastoupil v roce 2009 jako Key Account Manager, poslední 4 roky zastával pozici obchodního ředitele externí distribuce, kde byl zodpovědný za prodej produktů životního pojištění a penzijního spoření prostřednictvím třetích stran. Před vstupem do odvětví pojišťovnictví zastával různé pozice v oblasti telekomunikací.

Aleš Masopust vystudoval Vojenskou střední školu dopravní, absolvoval Český institut pro marketing. Profesní zkušenosti získával ve společnostech UPC Česká republika a Telefónica O2. Je ženatý a má čtyři děti, ve volném čase se věnuje především rodině, cestování na motorce, v zimě pak lyžování. Je milovníkem dobrého espressa, kuchyně a vína.

Související články