Seminář NFVP: Jak zvýšit počet studentů pojišťovnictví


			Seminář NFVP: Jak zvýšit počet studentů pojišťovnictví
1.3.2018 Spektrum

Nadační fond pro podporu vzdělávání v pojišťovnictví zve pojišťovnickou veřejnost na prezentaci zjištění a navrhovaných marketingových doporučení projektu katedry Statistiky a pravděpodobnosti fakulty Informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze, podporovaného Nadačním fondem pro podporu vzdělávání v pojišťovnictví, s názvem Marketingová analýza možností zvýšení počtu zájemců o studium oborů pojistná matematika a pojišťovnictví.

Prezentace se uskuteční v pondělí 12. března 2018  od 13:00 hodin v zasedací místnosti NB468 Vysoké školy ekonomické v Praze.

Záměrem projektu je řešit problém malého počtu kvalifikovaných uchazečů o práci v oblasti pojišťovnictví a pojistné matematiky. Identifikovaným důvodem tohoto problému je malé množství uchazečů o studium vysokoškolských oborů zaměřených právě na pojišťovnictví a pojistnou matematiku, přestože většina jejich studentů získá lukrativní pracovní nabídky už před dokončením studia a reálná nabídka pracovních míst převyšuje poptávku.

Důsledkem této situace je často najímání uchazečů, u nichž vznikají náklady na doškolení nebo nemají optimální předpoklady pro výkon požadované profese. Problém identifikovalo konsorcium vysokých škol vyučujících Pojistnou matematiku a Pojišťovnictví.

Vedoucím projektového týmu je ing. Pavel Zimmermann, Ph.D., odborný asistent katedry Statistiky a pravděpodobnosti fakulty Informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze.

Svou účast potvrďte prosím nejpozději do 8. března 2018 na e-mail: sberesova@nfvp.cz

Účast zdarma, omezený počet míst.

 

Plán setkání:

NFC PLAN 1

NFC PLAN 2

Zdroj: NFVP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.