Allianz získala v makléřské soutěži Pojišťovna roku dvě zlata, stříbro i bronz


			Allianz získala v makléřské soutěži Pojišťovna roku dvě zlata, stříbro i bronz
21.5.2014 Tiskové zprávy

Výsledky odborné ankety Pojišťovna roku 2013 Asociace českých pojišťovacích makléřů, která letos hodnotila kvalitu služeb pojistitelů na českém trhu již po čtrnácté, dopadly pro Allianz pojišťovnu velmi úspěšně. Dokonce se dá říct, že jde o historicky nejlepší umístění.

Hned ve dvou kategoriích – v Autopojištění a v Pojištění občanů získala Allianz 1. místo. V Pojištění průmyslu a podnikatelů se z loňské bronzové pozice posunula na stříbrnou a v kategorii Životního pojištění opět získala třetí místo.

„Jsem si dobře vědom toho, že všechna získaná ocenění jsou především důkazem skvělé práce našich zaměstnanců. Poděkování za tyto úspěchy proto patří především kolegům z jednotlivých oddělení, jejichž produkty v soutěžích „zabodovaly“, ale i všem ostatním, kteří každodenní prací zvyšují kredit a posilují dobré jméno značky Allianz v České republice,“ uvedl při této příležitosti předseda představenstva Allianz Jakub Strnad.

Asociace českých pojišťovacích makléřů ve spolupráci s Českou asociací pojišťoven a specializovaným serverem oPojištění.cz pořádala již 14. ročník ankety Pojišťovna roku a jde o nejstarší hodnotitelskou soutěž na pojistném trhu.

Allianz

Zdroj: Allianz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články