ČSOB Pojišťovna byla oceněna za inovativní přístup k zákaznickým potřebám


			ČSOB Pojišťovna byla oceněna za inovativní přístup k zákaznickým potřebám
11.10.2022 Tiskové zprávy

ČSOB Pojišťovna uspěla v konkurenci mnoha desítek finančních institucí z 35 zemí světa. Na Earnix summitu uživatelů pokročilého softwaru pro oblast bankovnictví a pojišťovnictví v Londýně získala cenu za inovativní způsob využití moderních nástrojů k naplňování zákaznických potřeb.

„Toto ocenění mě velmi těší. Potvrzuje, že ČSOB Pojišťovna není známá jen jako lokální značka, ale její inovativní kroky z posledních let jsou vnímány v celosvětovém měřítku. Navíc v oblasti, která je pro pojistný byznys do budoucna určující, protože přináší benefity nejen naší společnosti, ale zejména našim klientům,“ uvedl Jiří Střelický, předseda představenstva ČSOB Pojišťovny, který ocenění v Londýně před několika dny osobně přebíral.


Mohlo by vás zajímat: TOP 30 pojišťovacích makléřů za rok 2021 v Česku dle oPojištění.cz


Earnix je pokročilý software pro oblast bankovnictví a pojišťovnictví využívaný v 35 zemích světa.  „ČSOB Pojišťovna jej v současnosti používá při cenotvorbě retailového neživotního, ale i životního pojištění. V přípravě je i rozšíření pro oblast pojištění podnikatelských rizik,“ popisuje Jiří Střelický a dodává: Díky tomuto softwaru, jenž je postupně doplňován i o prvky umělé inteligence, lze maximálně přesně nacenit jednotlivý obchodní případ odpovídající individuálnímu riziku. 

V pokročilém využití toho softwaru je mimo jiné i možnost predikce optimálního rozsahu nabízeného pojištění opět přizpůsobeného očekávaným potřebám daného klienta. „Pokrok ČSOB Pojišťovny právě v této oblasti, která vede k lepší klientské spokojenosti, byl podnětem pro získané ocenění,“ uzavírá Jiří Střelický.


Mohlo by vás zajímat: Japonsko: Pojištění při kolapsu z vedra a pojištění pro případ osamělé smrti


Earnix summit se uskutečnil v Londýně ve dnech 13. – 14. 9. 2022. Cenu Jiřímu Střelickému předal CEO společnosti Earnix Udi Ziv.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články