INSIA: Personalizované video zvítězilo v soutěži Clientology CX Awards


			INSIA: Personalizované video zvítězilo v soutěži Clientology CX Awards
1.10.2020 Tiskové zprávy

Personalizované video INSIA sbírá jedno ocenění za druhým. Nejdříve se probojovalo do finále Microsoft Awards 2019, a teď zvítězilo v soutěži Clientology CX Awards, odkud si odneslo 1. místo v kategorii NEJLEPŠÍ VÝSTUPY Z MAPOVÁNÍ ZÁKAZNICKÝCH CEST.

Vítězství v soutěži je pro personalizované video INSIA, které vznikalo ve spolupráci s firmou Motionlab, tento rok již druhým úspěchem. „Máme radost, že naše personalizované video po úspěchu v soutěži Microsoft Awards 2019, boduje i v dalších soutěžích. Vítězství v soutěži Clientology CX Awards ukazuje na to, že se nám podařilo udělat něco skutečně výjimečného,“ okomentoval úspěch Ivan Špirakus, generální ředitel společnosti INSIA.


Mohlo by vás zajímat: TOP 30 pojišťovacích makléřů za rok 2019 v Česku dle oPojištění.cz


Jak vypadá personalizované video

Video je skutečně unikátní, objevuje se v něm jméno klienta, logo pojišťovny, název, registrační značka i logo auta, ale hlavně – jednotlivé „kousky“ videa se skládají podle toho, jaká rizika si klient skutečně pojistil. Každé video je tedy jiné, udělané přesně podle sjednané pojistky. Ostatně posuďte sami.

Zdroj: YouTube, INSIA

O soutěži

Soutěž CX Awards každoročně pořádá společnost Clientology, která se zaměřuje na zákaznickou zkušenost. Soutěží se celkem v pěti kategoriích.

Zdroj: INSIA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články