INSIA slaví 25 let a obhájila stříbrnou makléřskou medaili


			INSIA slaví 25 let a obhájila stříbrnou makléřskou medaili

Společnost INSIA oslaví na přelomu roku významné jubileum. Důvod k radosti má ale již nyní. V rámci uskutečněného sedmnáctého ročníku ankety Pojišťovna roku 2016 INSIA obhájila stříbrnou medaili a opět stála na stupni vítězů při vyhlášení ankety Pojišťovací makléř roku. 

 

Hodnocení Pojišťovací makléř se konalo v rámci této prestižní soutěže již po šesté a mezi hlavní kritéria patřila kvalita podkladů dodávaných pojišťovně, úroveň komunikace Makléř – Pojišťovna a Makléř – Klient, správa pojištění, podpora kultivace trhu a jiné.

Hlasovat bylo možné do 30. dubna prostřednictvím on-line samostatných webových stránek www.pojistovnaroku.cz, dále stažením, vyplněním a zasláním anketního lístku organizátorům.

INSIA se umísťuje na předních pozicích opakovaně, obhájení stříbrné medaile si velmi cení a zároveň ho bere jako výzvu do budoucna.


Mohlo by Vás zajímat: Exkluzivní fotogalerie: Jaká byla Pojišťovna roku 2016?


„Velmi si tohoto ocenění ze strany pojišťoven vážíme,“  říká generální ředitel společnosti INSIA Ivan Špirakus a dodává: „Letošní rok je pro nás navíc významný tím, že na podzim oslavíme 25 let existence společnosti. Etablovali jsme se na českém i slovenském trhu a ocenění v takto prestižní soutěži od partnerů, s kterými jsme v každodenním kontaktu, je důkazem, že odvádíme dobrou práci. Zároveň si uvědomujeme výzvu s tímto hodnocením spojenou, tj. služby dále zlepšovat a přicházet s novinkami.“

V roce 2017 se INSIA hodlá ještě více zaměřit na digitalizaci procesů a nové nástroje ve spolupráci s pojišťovnami s cílem dosáhnout vyšší efektivity práce makléřů a kvalitnějších služeb klientům. 

Více o společnosti na http://www.insia.cz/o-insia/

 

Zdroj: INSIA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články