Komerční pojišťovna i tento rok uspěla v anketě Nejlepší pojišťovna roku 2019


			Komerční pojišťovna i tento rok uspěla v anketě Nejlepší pojišťovna roku 2019
31.10.2019 Tiskové zprávy

Hospodářské noviny vyhlásily výsledky 11. ročníku výzkumu Nejlepší banka a Nejlepší pojišťovna roku 2019. Komerční pojišťovna získala hned 3 cenné kovy. Zlato získala v kategorii Klientsky nejpřívětivější životní pojišťovna, stříbro v kategorii nejlepší životní pojišťovna a poprvé letos i stříbro v kategorii Pojišťovací inovátor s produktem Mutumutu.

V rámci pojišťoven bylo hodnoceno 17 firem věnujících se pojištění neživotnímu a v kategorii životního bylo hodnoceno 12 firem. 


Mohlo by vás zajímat: ČAP k 3Q 2019: Předepsané pojistné vzrostlo o 5,5 miliard Kč


„Jsem moc rád, že jsme se opět probojovali mezi nejlepší pojišťovny a uspěli mezi našimi konkurenty. Komerční pojišťovna se v tomto hodnocení pravidelně umisťuje na nejvyšších stupních. Navazujeme tak na ocenění z roku 2018, 2017, 2015, 2014 a 2013," řekl předseda představenstva Komerční pojišťovny Gaël Loaec.

„V kategorii Klientsky nejpřívětivější životní pojišťovna jsme ve srovnání s předchozím ročníkem poskočili o dvě příčky na vítěznou pozici. Dle hodnocení Hospodářských novin máme pro své klienty připravené nejvýhodnější pojistné na trhu, výborně komunikujeme po mailu i telefonu a disponujeme širokou nabídkou produktů a služeb. Potvrzuje se tak správné nastavení našeho obchodního modelu, který vykazuje zdravé hospodářské výsledky a stabilní vývoj v kombinaci s profesionálním a zároveň lidským přístupem. Získaný úspěch mne nesmírně těší a uvědomuji si, že není samozřejmý. Je to ocenění celého týmu Komerční pojišťovny, všech zainteresovaných stran, ale je to také závazek do dalších let, ve kterých bychom si rádi tuto pozici i nadále upevňovali, “ dodal Gaël Loaec.


Mohlo by vás zajímat: Automatizace může do roku 2040 snížit počet nehod o 22 %


Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo v prostorách Kongresového sálu České národní banky za účasti zástupců hodnocených institucí a významných představitelů finančního sektoru České republiky. Vyhlašovatelem výzkumu „Nejlepší banka 2019“ a „Nejlepší pojišťovna 2019“ jsou Hospodářské noviny. Zpracovatelem výzkumu je agentura Datank. Záštitu letošnímu 11. ročníku tohoto projektu udělil viceguvernér České národní banky Tomáš Nidetzký.

KP Ocenění

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články