Komerční pojišťovna připsala klientům vysoké zhodnocení


			Komerční pojišťovna připsala klientům vysoké zhodnocení

Dva z fondů nabízených v rámci investičního životního pojištění Komerční pojišťovny dosáhly mimořádných výnosů. V případě zajištěného fondu Certus se jedná o více než 12 %, u fondu Certus 2 dokonce přes 27 %. Za tímto úspěchem stojí zejména důkladně zvolená skladba podkladových aktiv ze sektoru potravin a farmacie, která jen minimálně podléhá výkyvům ekonomiky.

Vždy se snažíme zvolit atraktivní a bezpečnou investiční strategii. Nyní jsme pro naše klienty připravili novinku - zajištěný fond Protective 6, kde zaručujeme 100% kapitálovou garanci,“ říká Zdeněk Doboš, člen představenstva Komerční pojišťovny.

Fond Protective 6 se 100% kapitálovou garancí bude otevřený do 4. července 2019 nebo do vyprodání fondu.


Mohlo by vás zajímat: Jan Matoušek: Vláda projídá daňové příjmy budoucnosti


David Leiss, produktový manažer Komerční pojišťovny, vysvětluje, jak tento fond funguje: „Výkonnost fondu je odvozena od Solactive Sustainable Development Goals Impact Index, což je index sledující společnosti, které pozitivně přispívají k cílům OSN o udržitelném rozvoji. Aktuálně je těchto firem více než 3800. Jejich počet stále roste. Díky aktivní správě jsou do indexu vždy zařazeny jen ty společnosti, které nejlépe splní přísná kritéria jak společenské odpovědnosti, tak dosaženého výnosu a volatility akcií.“

Více informací na www.kb.cz/vitalinvest nebo https://www.kb-pojistovna.cz/

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články