Kooperativa zvítězila v anketě Mastercard Banka roku  


			Kooperativa zvítězila v anketě Mastercard Banka roku  
25.11.2022 Tiskové zprávy

Výsledky již 21. ročníku prestižní ankety Banka roku vyhlásili pořadatelé včera na slavnostním večeru v Obecním domě. Kooperativa získala titul Mastercard Pojišťovna roku 2022. Zároveň obsadila také první místo v kategorii Pojišťovna bez bariér a druhé místo v kategorii Zodpovědná pojišťovna roku. Ocenění včera v Obecním domě převzali Martin Diviš, generální ředitel pojišťovny Kooperativa a Milan Medek, CSR Manažer.  

„Velmi mě těší, že jsme obhájili prvenství mezi pojišťovnami, v oboru, který i v této složité době ukazuje svou sílu a stabilitu a dokazuje klientům, že se na svoji pojišťovnu mohou spolehnout. Poděkování, i toto ocenění, patří všem kolegyním a kolegům, kteří se na kvalitní péči o naše klienty podílejí. A mohu i za ně slíbit, že v této cestě budeme pokračovat,“ ujistil při přebírání ceny Martin Diviš, generální ředitel pojišťovny Kooperativa.


Mohlo by vás zajímat: UK: Zmatky na trhu ohrožují plány na reformy v pojišťovnictví


Mastercard Banka roku™ je nejprestižnější české ocenění retailových finančních produktů s dvacetiletou tradicí. Způsob udělení cen jsme inovovali, aby ještě lépe odpovídalo očekávání odborné i laické veřejnosti a přesněji mapovalo trendy na finančních trzích.


Mohlo by vás zajímat: Deloitte: Digitalizace českého bankovního sektoru prudce zrychlila


Cílem Banky roku je ocenit služby a produkty bank a pojišťoven, které působí v České republice. Oceňované subjekty se zaměřují jak na drobnou klientelu, tak také na klienty privátní a korporátní. Mezi lety 2002–2008 ocenění vyhlašovala společnost Fincentrum a.s. pod názvem Mastercard Banku roku, v letech 2009–2016 pak jako Fincentrum Banka roku. Od roku 2017 převzala ocenění Banka roku™ společnost BOY Awards a.s. (Bank Of the Year Awards), a to ve spolupráci se svými partnery, kdy je od roku 2021 titulárním partnerem opět společnost Mastercard.

Zdroj: Kooperativa

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články