Penzijní společnost České pojišťovny se přejmenovala


			Penzijní společnost České pojišťovny se přejmenovala
2.7.2020 Tiskové zprávy

V návaznosti na loňské spojení aktivit České pojišťovny a pojišťovny Generali a následný vznik Generali České pojišťovny dochází s účinností od 1. července 2020 také ke změně názvu Penzijní společnosti České pojišťovny. Největší penzijní společnost v České republice nyní vystupuje pod označením Generali penzijní společnost (dále jen Generali PS). Veškeré podmínky, za kterých klienti sjednali smlouvu, zůstávají zachovány.

„Spolu se změnou značky dnes spouštíme web na nové adrese www.generalipenze.cz a upravenou podobu internetové aplikace pro obsluhu individuálních účtů www.klientskyportal.cz. Zároveň pracujeme na novinkách v oblasti distribuce a digitálních služeb,“ říká Radek Moc, předseda představenstva a generální ředitel Generali PS.


Mohlo by vás zajímat: Phishing : Věrohodně se tvářící podvod


Spolu se všemi podmínkami, za kterých klienti sjednali své smlouvy, zůstává zachováno bankovní spojení pro zasílání vkladů i způsoby obsluhy klientských účtů. Současně klienti mají ještě lepší přístup k poskytovaným službám prostřednictvím sítě 900 obchodních míst Generali České pojišťovny.


Mohlo by vás zajímat: Výzva: STOP složitým podmínkám


Generali penzijní společnost je dlouhodobě nejsilnější hráč na trhu penzijního spoření. Celkový objem úspor v její správě přesahuje 123 miliard Kč. Počet klientů společnosti je více než 1,1 milionu. Generali PS je kromě celkových ukazatelů lídrem také v oblasti prodeje dětských smluv. Každá třetí smlouva dětského spoření na českém trhu se sjednává právě u Generali PS. Online služby na klientském portálu využívá 565 tisíc klientů.

Zdroj: Generali penzijní společnost

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články