Ženy špičkových fotbalistů v Anglii potřebují lepší pojištění


			Ženy špičkových fotbalistů v Anglii potřebují lepší pojištění
1.1.2020 Zahraničí

Život partnerky fotbalové hvězdy není často jednoduchý. Někdy může být dokonce životu nebezpečný. Alespoň v Anglii se o tom letos některé z nich přesvědčily na vlastní kůži. Proto by bylo namístě dobré pojištění, i když někdy dost neobvyklé. Přesvědčte se sami na třech reálných příkladech.

Noční můra každého majitele domu: probudíte se a ozbrojení lupiči stojí u vaší postele. Přesně to zažila Emma Hickmanová, přítelkyně profi fotbalisty Demarai Graye hrajícího za Leicester. Stala se obětí nočního přepadení u sebe doma, když ležela spolu se synem v posteli. Zloději jí hrozili mačetou a nutili ji, aby jim prozradila úkryt cenných věcí.

„Neměla jsem ani ponětí, že se něco děje, až do okamžiku, kdy stál chlap s mačetou nad mým lůžkem. Neměla jsem nic na sobě a jen jsem vyděšeně ležela pod dekou,“ líčila Emma Hickmanová noční incident. Nakonec se spokojili lupiči s kořistí šperků cenností v hodnotě asi 28 000 EUR a odešli. V současné době probíhá proces s pachateli – dva se přiznali a další dva účast na přepadení popírají. Naštěstí objekt je vybaven kamerami, které mohou pachatele usvědčit.


Mohlo by vás zajímat: Regulace má být konzistentní a předvídatelná, říká europoslanec Ondřej Kovařík


Paruka versus ochablé břicho

Méně děsivé jsou další dva příběhy, kde by se místo kvalitního pojištění domácnosti a domu hodilo úrazové a soukromé zdravotní pojištění. A také ochrana proti pomluvě nebo urážce. Zveřejnil je nedávno deník Sun.

Klíčové jsou v prvním příběhu dvě osoby – dámy Candice Brooková a Rita Mahrezová. Prvně jmenovaná je partnerkou hráče Leroy Sané, druhá družkou Riyada Mahreze. Jejich muži jsou špičkovými fotbalisty z týmu Manchester City. Obě ženy se dostaly v jednom klubu do ostrého sporu, dalo by se říci dokonce bitky. Padala velmi ostrá slova a urážky mířící na čest jedné a na oplátku poněkud povadlé bříško té druhé.


Mohlo by vás zajímat: Dodavatelské řetězce jsou nejrizikovějším prvkem kyberbezpečnosti firem


„Ta s tím tučným břichem“, totiž Rita Mahrezová, kontrovala a soupeřku titulovala jako tu, co „vypadá jako mladá stará“ a měla by si sundat paruku. Poté, co Candice Brooková znovu nevybíravě napadla hmotnost Rity a očernila její údajné prsní implantáty, hrozilo, že pošťuchování skončí pěstním soubojem. Museli zakročit přítomní gentlemani a obě znesvářené celebritky od sebe odtrhnout.Po tomto incidentu dokonce paní Mahrezová zamýšlela přivést si na vánoční večírek Manchester City vlastní ochranku. Novináři už spekulují, že když se dva (pardon, dvě) perou, třetí se směje. A tím může být fotbalový tým Bayern Mnichov, protože hráč Sané je kvůli události nakloněn své výměně z Manchester City právě do Mnichova.

Paní Rooneyová zasahuje

Zpět od problematických možných přestupů a řevnivosti k ještě pikantnější historce: instagramovým postům. V hlavní roli Coleen Rooneyová (33), životní družka anglické fotbalové hvězdy Wayna. Ta obvinila Rebekah Vardyovou z toho, že předala důvěrné informace médiím. Paní Vardyová je ženou útočníka Jamieho Vardyho z týmu Leicester. Aby paní Rooneyová protistranu usvědčila, uspořádala doslova „sherlockovskou“ show.

Její privátní posty na Instagramu byly totiž opakovaně bez jejího vědomí přihrávány bulvárnímu deníku Sun. Ale mazaná partnerka fotbalisty zablokovala úplně všechny účty s přístupem k jejím soukromým instagramovým příspěvkům – jen s jedinou výjimkou: přístup ponechala paní Vardyové. Rafinované dokazování bylo kompletní až ve chvíli, kdy zveřejnila nové vymyšlené osobní story. A ty byly viditelné pouze pro paní Vardyovou… Pikantní vymyšlené historky paní Rooneyové se objevily – jak jinak – znovu ve vydání Sun. A v tu chvíli past sklapla. Ukazuje se, že tato dáma má očividně talent na konspiraci a odhalování nepřátelského chování a že by zastínila i tajnou službu.


Mohlo by vás zajímat: INSIA: Nová komunikace s klientem. Personalizované video s přehledem pojištění


Paní Vardyová si však není vědoma žádného provinění. Kontrovala tvrzením, které ji má očistit: „Celé roky měli nejrůznější lidé přístup k mému účtu na Instagramu, a teprve tento týden jsem zjistila, že mám zapnuté sledování lidí, které ani neznám a které jsem ve skutečnosti nikdy ani jednou nesledovala.“ Příliš srozumitelně a věrohodně to zrovna nezní. A k tomu na svou obranu přidala konstatování, že ona opravdu nemá zapotřebí peníze od novin Sun a že se cítí pohoršena tím, že vůbec musí takový nesmysl dementovat.

Takže do nového roku mohou všechny dámy i se svými slavnými protějšky uvažovat, jak se lépe zabezpečit před nebezpečnými situacemi, jimž evidentně jsou nuceny čelit, a které nás, běžnou populaci, trápí naštěstí mnohem méně.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články