SATUM CZECH posílil pozice v hlavním městě i v regionech


			SATUM CZECH posílil pozice v hlavním městě i v regionech
23.6.2008 Akvizice a fúze

Po několikaměsíční přípravě provedla ve druhém čtvrtletí 2008 společnost SATUM CZECH, jedna z předních makléřských pojišťovacích společností v České republice se sídlem v Ostravě, akvizici přední pražské makléřské společnosti OPTIMUS BROKERS, s.r.o. Posílila tím tak svou obchodní pozici v hlavním městě České republiky. Během dvou let se jednalo již o druhou obdobnou koupi.

 

„Cílem společnosti SATUM CZECH je posílit pozici v českých regionech, zejména v Praze a Pardubicích, kde jsme 1. dubna 2008 také otevřeli další pobočku,“ říká Václav Králík, obchodní ředitel SATUM CZECH, a dodává: „Zprostředkování v oblasti pojištění se skládá z mnoha malých mincí. Kdo je dovede poskládat, zabezpečí svůj trvalý růst. I to je součástí naplnění motta společnosti SATUM CZECH Umění předvídat…“

 

Akvizicí OPTIMUS BROKERS, ryze české makléřské společnosti, působící na našem trhu od roku 1996, tak rozšířil SATUM CZECH počet zaměstnanců téměř na padesát a kromě stávajících zastoupení v Ostravě, Brně a Pardubicích zvýšil počet poboček v hlavním městě Praze na dvě. SATUM CZECH je dlouhodobě uznávanou společnosti vytvářející pro své zaměstnance motivující a etické prostředí, které jim poskytuje příležitost k osobnímu růstu.

 

Nový vlastník naváže na aktivní přístup a kvalitní servis převzatých klientů dle svých standardů. Veškerou činnost bude pružně přizpůsobovat potřebám stávajících i nových klientů, chce budovat výkonnou a flexibilní společnost schopnou si udržet a zvyšovat svou finanční stabilitu.

Zdroj: SATUM CZECH

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

RSS

Související články