Aon Commercial Risk Solutions ČR: Michal Jursa se stal generálním ředitelem


			Aon Commercial Risk Solutions ČR: Michal Jursa se stal generálním ředitelem

Novým generálním ředitelem divize Aon Commercial Risk Solutions Česká republika a členem představenstva společnosti Aon Central and Eastern Europe a.s. byl k 1. září 2022 jmenován Michal Jursa.

Michal Jursa získal na City University of Seattle titul MBA a do společnosti Aon přichází ze skupiny UniCredit, ve které působil na vysokých manažerských pozicích už od roku 2011. Poslední čtyři roky pak zastával funkci výkonného ředitele a jednatele společnosti UniCredit Fleet Management, s.r.o. pro Českou republiku a Slovensko. Má více než dvacetileté zkušenosti na obchodních a vedoucích pozicích v oblasti firemního bankovnictví a finančních služeb. Pracoval například v Komerční bance, ING Bank, nebo ve Wood & Company Financial Services.


Mohlo by vás zajímat: Karel Waisser: Pojišťovny už rok čekají na odstranění monopolu


„Rád pracuji s těmi nejlepšími a rád přijímám velké výzvy. A nejinak tomu bude v Aon, který je předním světovým poskytovatelem rizikového managementu a jednou z největších pojišťovacích makléřských společností na světě. Žijeme ve velmi nejisté době a naší prací je pomáhat klientům dělat správná rozhodnutí, která pro ně budou v budoucnu přínosem. A mým úkolem teď bude naplňovat tyto cíle,“ říká nový generální ředitel divize Aon Commercial Risk Solutions pro Českou republiku, Michal Jursa.


Mohlo by vás zajímat: Zohledňování environmentálních faktorů ve finančním sektoru


„S více než třináctiletou zkušeností ve vedení společnosti má Michal dostatečné znalosti a profesní předpoklady pro úspěšný rozvoj naší divize Aon v České republice. Věříme, že jeho příchod bude skvělým přínosem pro náš tým, obchodní partnery i klienty a bude mít pozitivní vliv na trvalý rozvoj obchodu,“ říká na adresu Michala Jursy generální ředitel pro střední a východní Evropu a Blízký východ v divizi Commercial Risk Solutions společnosti Aon, Vlad Bobko.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články