Generálním ředitelem pojišťovny Generali se stane Štefan Tillinger


			Generálním ředitelem pojišťovny Generali se stane Štefan Tillinger

Generali Pojišťovna a.s. bude mít od 1. července 2011 nového generálního ředitele. Stane se jím Štefan Tillinger. Po získání potřebných regulatorních souhlasů bude rovněž nominován do funkce člena představenstva pojišťovny Generali.

Petr Kopecký, stávající generální ředitel a člen představenstva odchází na základě vlastního rozhodnutí ke dni 30. června 2011 ze všech funkcí v pojišťovně Generali.

„Do pojišťovny Generali přichází zkušený manažer, který ji velmi dobře zná a je zárukou pro další úspěšné působení na trhu. Ve své práci bude navazovat na úspěchy společnosti dosažené v posledních letech pod vedením Petra Kopeckého,“ komentoval změnu generálního ředitele předseda představenstva pojišťovny Generali Jaroslav Mlynář.


Štefan Tillinger působil v pojišťovně Generali v letech 2001 - 2008, nejdříve jako vedoucí odboru servisu a řízení odbytu a ředitel resortu obchodu a životního pojištění, později jako její generální ředitel a člen představenstva. V období let 2008 až 2010 zastával v České pojišťovně pozice náměstka pro distribuci a člena představenstva. Štefan Tillinger je ženatý a má dva syny.

Generali


Zdroj: Generali

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS