Novým generálním ředitelem RIXO.cz se stal Martin Ždímal

Novým generálním ředitelem RIXO.cz se stal Martin Ždímal
Novým generálním ředitelem RIXO.cz se stal Martin Ždímal

Generálním ředitelem (CEO) online pojišťovací společnosti RIXO.cz se s účinností od 1. listopadu stává Martin Ždímal. Dosavadní šéf produktového a technologického oddělení RIXO.cz nahradí ve funkci dosavadního ředitele Pavla Krbce. Martin Ždímal se nové funkce, se všemi kompetencemi, ujímá okamžitě.  

Martin Ždímal (40) má ve společnosti RIXO.cz dlouhou historii. Stál u zrodu firmy a je z velké části autorem její filosofie – tedy bezplatného srovnávání pojistek klientů a nabídky nejvýhodnější alternativy z pohledu ceny i šíře pojistného krytí. Před svým příchodem do RIXO.cz úspěšně působil ve společnostech Česká pojišťovna, Generali a PPF.


Mohlo by vás zajímat: ČAP k 3Q 2022: Předpis smluvního pojistného se meziročně navýšil o 7,5 %


„Nabídky na působení ve funkci generálního ředitele si velmi vážím,“ uvedl ke svému jmenování Martin Ždímal. „RIXO.cz je pro mě do značné míry srdeční záležitostí a jsem přesvědčený, že má slibnou perspektivu dalšího rozvoje.“


Mohlo by vás zajímat: INSIA je součástí skupiny UNILINK. Ivan Špirakus zůstává generálním ředitelem


Tomáš Kočka, partner skupiny EMMA Capital, která je stoprocentním vlastníkem služby RIXO.cz, k ktomu dodává: „Martin Ždímal je z našeho pohledu pro nejvyšší manažerskou funkci v RIXu ideálním člověkem. Službu zakládal, ví o ní první poslední a my jsme vždy počítali s tím, že jednoho dne celou společnost povede z pozice genálního ředitele.“

Zdroj: RIXO.cz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články