DEFEND INSURANCE s.r.o.

DEFEND INSURANCE s.r.o.

IČO: 63478498

Sídlo: Roztylská 1860/1
148 00 Praha 4

Telefon: +420 233 103 111

Web: https://www.defendinsurance.eu/


Společnost DEFEND INSURANCE s.r.o., člen skupiny DEFEND INSURANCE GROUP, je přední poskytovatel doplňkových pojistných produktů pro vozidla, se zaměřením na prodloužené záruky, pojištění GAP a další inovativní produkty. Od roku 2012 má společnost status Coverholder at Lloyd‘s a na základě závazného zmocnění je oprávněna k uzavírání a správě pojistných smluv jménem Lloyd’s v České republice.

V červenci 2019 DEFEND INSURANCE GROUP oznámila akvizici většinového podílu mezinárodně uznávaným pojistitelem s hodnocením A, Fortegra Financial Corporation, která podpoří strategický plán celoevropského růstu obou stran.

DEFEND INSURANCE GROUP v posledních 5 letech zaznamenala významný nárůst a vytvořila si silnou pozici na pojistném trhu s dlouhodobými a pevnými vztahy se svými klíčovými partnery.

Zákazníkům poskytuje inovativní pojistné řešení pro automobilový průmysl prostřednictvím téměř 4 000 prodejců nových a ojetých vozidel, pojistných makléřů a autorizovaných zástupců.

DEFEND INSURANCE se neustále snaží překonávat očekávání zákazníků vývojem a nabídkou špičkových produktů a služeb, přičemž partnerům významně přispívá ke spokojenosti jejich koncových zákazníků a jejich loajalitě.

V roce 2018 skupina zaznamenala rekordní výsledky se 145 450 registrovanými pojistnými smlouvami a hrubým upsaným pojistným v hodnotě 69.6 miliónů Eur.

Související články