Petr Beneš obchodním ředitelem ČSOB Pojišťovny


			Petr Beneš obchodním ředitelem ČSOB Pojišťovny

S platností od 1. listopadu 2010 se stal Ing. Petr Beneš, MBA novým ředitelem obchodní divize ČSOB Pojišťovny. V uplynulých letech byla tato funkce spravována generálním ředitelem společnosti Jeroenem van Leeuwenem.

„Po mém více než sedmiletém působení v penzijních fondech je pro mě práce v ČSOB Pojišťovně velmi atraktivní volba mimo jiné z důvodu mnohem širšího záběru obchodních činností. Zároveň ČSOB Pojišťovna patří mezi nejsilnější hráče na trhu s velmi dobrými vyhlídkami do budoucnosti, “ uvedl Petr Beneš, nový ředitel obchodní divize ČSOB Pojišťovny.

Petr beneš vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. V roce 1995 studoval na Rutgers University, New Jersey, USA – obor Ekonomie. V letech 2001 až 2005 úspěšně absolvoval MBA studium na Durham University ve Velké Británii. 1999 až 2000 člen představenstva a ředitel správy aktiv Penzijního fondu ČS. V letech 2000 až 2002 místopředseda představenstva a vedoucí správy fondů První investiční společnosti. Od roku 2003 předsedou představenstva a generálním ředitelem ČSOB Penzijního fondu Stabilita. Od 1. 11. 2010 se stal ředitelem obchodní divize ČSOB Pojišťovny.

ČSOB Pojišťovna

Zdroj: ČSOB Pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články