Následné vzdělávání nemusí být nudný e-learning


			Následné vzdělávání nemusí být nudný e-learning

V rámci následného vzdělávání pojišťovacích zprostředkovatelů je nově dostupný unikátní kurz zaměřený na anatomii člověka. Získáte praktický přehled jednotlivých diagnóz na různých částech těla přímo od specialisty primáře rehabilitačního oddělení a lékaře záchranné služby. Kurzem provází Petr Kratochvíl.

Následné vzdělávání

Následné vzdělávání na pojištění (NVP) v rozsahu 15 hodin ročně se již stalo součástí vzdělávání pojišťovací komunity. VECTOR vzdělává zajímavou formu v podobě moderovaných video rozhovorů s odborníky z praxe. Myslíme i na speciality, které přispějí k prohlubovaní znalostí zprostředkovatelů pojištění. Aktuálně máme v nabídce 26 hodin videí a mezi nimi i neobvyklá a zajímavá témata. Naší březnovou novinkou je program s názvem Anatomie pro finanční poradce – úraz.


Mohlo by vás zajímat: Pojištění, co zaplatí elektřinu? Raději se mu podívejte pod pokličku


Obsah programu:

  1. Úvod
  2. Základní pojmy
  3. Kdy, jak, proč se pojistit nejen na úraz
  4. Statistika
  5. Diagnózy úrazu – obecně
  6. Diagnózy úrazu – podle částí těla
  7. Problematické “úrazy”
  8. Příklady úrazů, pojistné plnění

Kdo vás provede programem?

Programem v rozsahu 2,5 hodiny vás provází Ing. Petr Kratochvíl, MBA, který má dvacetiletou praxi ve finančním poradenství, v roce 2013 založil a od té doby vede společnost Froglet. Jeho zkušenosti se odrážejí i v diskusi, kdy mu MUDr. Zdeněk Hrdlička odpovídá na dotazy z praxe a vysvětluje medicínské záležitosti, velmi srozumitelnou a poutavou formou pro účastníky.


Mohlo by vás zajímat: 2021: Aviva má solventnostní poměr 244 %. Provozní zisk Hannover Re je +43%


V čem vidíme největší přínos pro poradce?

Účastník se přívětivou formou dozví, jaké jsou nejčastější diagnózy úrazů, které se klientům stávají a které požadují z hlediska pojistného plnění. Získá praktický přehled jednotlivých diagnóz na různých částech těla. Velmi cenné jsou uvedené příklady z praxe, které se opravdu staly a měly třeba vliv na podnikání klienta. Také příklad, který souvisí s úrazem na motorce dává poradcům náhled, co všechno se může stát.

Každý poradce, který v ruce drží pojistné podmínky, vždy narazí na odborné názvy, které možná není schopen vždy správně vysvětlit. Zde má návody, příklady a praktické skutečnosti nejen jak životní pojištění vybrat nebo porovnat, ale také jaká rizika klientovi doporučit a jak poradit. Kdo uzavírá pojištění, setkává se každodenně s očekáváním klientů a ta mohou být diametrálně odlišná od skutečného plnění. Program proto přispívá k pochopení a propojení odborných výrazů a konkrétní pojistné ochrany.


Mohlo by vás zajímat: ČAP Insurance talk: U mikrofonu Ivan Špirakus


Petr Kratochvíl také přináší praktická doporučení a argumenty pro poradce, které se mohou při komunikaci s klientem hodit.

Ukázka z programu Petra Kratochvíla:

Zdroj: VECTOR, YouTube

V čem spatřujeme výhody této formy vzdělávání?

Poradce má přístup ke kurz 24/7, může si výklad zastavit a vrátit se k němu. Je jedno, zda se dívá na tabletu, mobilu nebo ve své kanceláři na PC. A pro letošek jsme připravili pro naše klienty ještě jedno vylepšení. Pokud poradce splnil podmínky absolvování kurzu a má osvědčení například z března, VECTOR mu umožňuje, aby se k obsahu mohl kdykoliv vrátit, a to až do 31.12. 2022. A pokud bude uzavírat úrazové pojištění třeba v květnu, má vždy při ruce pomůcku, která se mu bude jistě hodit.


Mohlo by vás zajímat: Počet škod klientů UNIQA pojišťovny vzrostl meziročně o 9 procent


Program je vhodný jak pro začínající poradce, tak i pro ty zkušené, protože „anatomie“ je obvykle v produktových školeních Popelkou a zde má poradce šanci se ve znalostech posunout. Nemusí nic pročítat, ale je vtažen do přívětivého rozhovoru dvou odborníků. Více informací o kurzu lze nalézt na stánkách VECTOR certifikace

Ing. Miroslav Škvára, MBA
Partner
VECTOR Certifikace s.r.o.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články