TOP 30 pojišťovacích makléřů za rok 2018 na Slovensku podle oPoisteni.sk


			TOP 30 pojišťovacích makléřů za rok 2018 na Slovensku podle oPoisteni.sk

Sesterský portál oPoisteni.sk publikoval žebříček největších pojišťovacích makléřů na Slovensku. Pořadí bylo sestaveno na základě objektivně ověřitelného kritéria – výše tržeb z činnost. Tento klíčový údaj byl získán díky úzké spolupráci s portálem FINSTAT.


Mohlo by vás zajímat: TOP 30 pojišťovacích makléřů za rok 2018 v Česku dle oPojištění.cz


Principy sestavení žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů s analytickým portálem Finstat.sk:

  • Na začátku portál oPoisteni.sk vycházel ze seznamu subjektů registrovaných v Národní bance Slovenska pro oblast zprostředkování prodeje pojištění. V jejím registru jsou evidováni ti, kteří vykonávají finanční zprostředkování nebo poskytující finanční poradenství na Slovensku podle zákona č. 186/2009 Sb. v jednotlivých sektorech finančního trhu (sektor pojištění nebo zajištění, sektor kapitálového trhu, sektor přijímání vkladů, sektor poskytování úvěrů, úvěrů na bydlení a spotřebitelských úvěrů, sektor penzijního spoření a sektor důchodového spoření).
  • Při sestavování žebříčku se redakce oPoisteni.sk zaměřila výhradně na právnické osoby, které byly vyhledávány podle CZ NACE kódu 66220 (Činnosti pojišťovacích makléřů a agentů), a to buď podle registru účetních závěrek, nebo podle Statistického úřadu.
  • Výsledkem je TOP 30 největších společností, kterým byly přiřazeny největší tržby za minulý rok podle uvedeného kódu, který společnosti uvedly v Registru účetních závěrek.
  • V žebříčku jsou uvedeny všechny společnosti, které se v něm umístily, přičemž nejsou zohledňovány struktury tržeb, tedy z jaké činnosti pocházejí (aktivity firem kromě poskytování služeb v oblasti pojištění mohou zahrnovat i poskytování úvěrů, hypoték, stavebního spoření, penzijního spoření a podobně).

Nejlepším TOP 30 makléřům k dosaženým výsledkům gratulujeme a přejeme jim za portály oPoisteni.sk a oPojištění.cz mnoho dalších úspěšných let.

TOP 30 SK 2019

PDF ke stažení

 

Zdroj: oPoisteni.sk

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články