Fincentrum vyplatilo dividendy až 20 000 € na poradce


			Fincentrum vyplatilo dividendy až 20 000 € na poradce

Fincentrum vyplatilo 88 nejlepším poradcům a manažerům v České republice a na Slovensku dividendy v rámci akciového programu, který spustila společnost v roce 2013. Výše vyplacených dividend pro jednotlivé poradce se pohybovala od 100 do 20 000 eur. Průměrné vnitřní výnosové procento akcií (IRR) pro poradce dosáhlo 22 %.

Výplatu dividendy umožnily velmi dobré výsledky roku 2017. Zejména v České republice se společnosti na vysoce konkurenčním trhu dařilo – utržila celkem 1,21 miliardy Kč, což představuje meziroční růst o 10 % a udržení dynamiky růstu z předchozích let. 

Na české poměry unikátní akciový program zavedlo Fincentrum v roce 2013. Mezi nejlepší poradce a manažery Fincentra bylo rozděleno více než 7 % akcií společnosti. Výnosnost akcií je závislá na času a míře zapojení poradců do akciového programu.


Mohlo by vás zajímat: Transpozice IDD po česku: Znovu a lépe?


„Fincentrum má nejštědřejší akciový program pro poradce na českém a slovenském trhu. I díky tomu je svým rozsahem a počtem zapojených poradců unikátní, a my jsme za to rádi. Poradci a ředitelé pro nás byli v uplynulých letech důležitými partnery, rostli s námi a my s nimi,“ uvedl Petr Stuchlík, zakladatel a předseda představenstva společnosti Fincentrum.

Zdroj: Fincentrum

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články