Bonnet: Naskočte do vlaku plného inovací a nových klientů


			Bonnet: Naskočte do vlaku plného inovací a nových klientů

Zajímá vás moderní forma poradenství, ale nechcete se zatím k ničemu vázat? Ani nemusíte. Vyplňte formulář níže a nahlédněte Bonnetu pod pokličku. Budete si moci v klidu a nezávazně prohlédnout veškeré nástroje, které mají naši poradci k dispozici, včetně všech metodik. Nemáme co skrývat, naopak se naším know-how a výhodami Bonnetu chceme pochlubit.

NAŠE JEDINEČNOST? SJEDNÁVÁNÍ FINANČNÍCH PRODUKTŮ ONLINE
U nás můžete vybrané produkty sjednávat online, klidně během schůzky s klientem. Pro vás to znamená minimální chybovost, okamžitou provizi, úsporu času a maximální efektivitu při práci s klientem.

INOVACE
Jednoduchost, přehlednost a hlavně rychlost - to jsou poznávací znaky online nástrojů, které můžete denně využívat. Na trhu s pojištěním jsme inovační jedničky. Oceňovaný je zejména náš srovnávač životního pojištění nebo unikátní systém Poradce 2020. Nástroj, přes který lze uzavřít cestovní pojištění a pojištění majetku kompletně online. Navíc jej ve spolupráci přímo s našimi poradci dále inovujeme a optimalizujeme. Díky inovacím šetříme váš čas tak, abyste se mohli věnovat hlavně svému byznysu.

MODERNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉMY
Díky technologiím dnes musí být efektivní interní komunikace ne benefitem, ale samozřejmostí. U nás máte k dispozici online metodické nástroje, právní a IT podporu, funkční support hotlinku a přehledný informační systém. Nevytváříme žádnou informační bariéru, můžete vzít telefon a promluvit si s konkrétním člověkem, třeba klidně s naším CEO.

Klasickým školením u nás odzvonilo. Online webináře šetří čas, peníze a jsou zdaleka nejefektivnější, lze si je opakovaně přehrát a otázky pokládat online.

VYHLÁSILI JSME STOPKU SLOŽITÉ A NUDNÉ ADMINISTRATIVĚ

Zadávání vaší produkce probíhá elektronicky. Administrativu držíme na nutném minimu, přehlednost a rychlost na nejvyšším stupni. 

Nahlédněte nám do kuchyně, projděte si naše metodiky, aplikace a služby. Naše know-how neskrýváme, my se jím rádi pochlubíme. Díky našemu Poradci na zkoušku uvidíte, že to jde i jinak. 

Přidejte se ke společnosti, kde jsou i finance zábava. Vstupte do sítě Bonnet.
Více informací ZDE.

Zdroj: Chytrý Honza a.s.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.